عضویت در کانال تلگرام زوم تک

Local Motors امیدوار به فروش ماشین های ساخت پرینتر سه بعدی در سال آینده است

۰

Local Motors امیدوار است تا در سال آینده ماشین های ساخت پرینتر سه بعدی را برای دسترس عموم و فروش عمده پرده برداری کند. این یک ماشین معمولی نیست ، نه یک ماشین کوچک است برای گشت زنی در محله و نه برای سفر های طولانی طراحی شده است. این خودرو با استفاده از چاپگر سه بعدی ساخته خواهد شد و برای تقاضای خریداران هر قطعه ای که با چاپگر سه بعدی ساخته میشود به رنگی که خریدارتقاضا کرده است ، طراحی خواهد شد.

Local Motors  امیدوار به فروش ماشین های ساخت پرینتر سه بعدی در سال آینده است

Local Motors  امیدوار به فروش ماشین های ساخت پرینتر سه بعدی در سال آینده است

Local Motors امیدوار است تا خودرو هایش را بین ۱۸.۰۰۰ دلار و ۳۰.۰۰۰ دلار به فروش برساند.همچنین نسخه ی قادر به گشت زنی در بزرگراه تا پایان سال ۲۰۱۶ در دسترس خواهد بود. این مقدار زیادی پول برای ماشینی است که اصلا تمام عیار نیست –  شما میتوانید در محدوده همین قیمت تعداد زیادی اتوموبیل کاربردی و بسیار زیبا خریداری کنید.

Local Motors  امیدوار به فروش ماشین های ساخت پرینتر سه بعدی در سال آینده است

Kevin Lo برنده مسابقه طراحی که توسط Local Motors برگزار شده بود شده است.در حقیقت او یک مهندس HP مشغول کار در ونکوور است. Local Motors در حقیقت به دبال طراحی بوده که با دیدن آن چشم ها حیرت زده شوند. اما طراحی که  Kevin Lo انجام داده است بیشترهمانند یک خودروی معمولی استارتی به نظر میرسد که اصلا قابلیت استفاده شدن در محل های عمومی را نخواهد داشت و بیشتر از یک خودروی دست ساز نیست.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...