طراحی سایت اینتن

لیست شرکت های طراحی وب سایت در تهران

0 رجبی
لیست شرکت های طراحی وب سایت در تهران
به این پست امتیاز دهید

لیست شرکت های طراحی وب سایت در تهران : در یک تعریف کلی می توان گفت که وب سایت در اینترنت مکانی است که یک صفحه یا بیش تر داشته است و اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد یا اینکه مجموعه ی از صفحات می باشد که به یک مکان خاص تعلق داشته است. لزوم استفاده از وب سایت برای بسیاری از شرکتها و موسسه ها ضرورت داشته است.

لیست شرکت های طراحی سایت در تهران

لیست شرکت های طراحی وب سایت : امروزه شرکت های مختلفی وجود داشته است که می توانند طراحی وب سایت را برای شما انجام بدهند ولی نباید فراموش کرد که هر شرکتی نمی تواند شما را به آنچه که می خواهید برساند و به هدفتان نزدیک تر کند پس انتخاب یک شرکت معتبر و با تجربه بسیار مهم میباشد.

معیارهای انتخاب شرکت طراحی وب

لیست شرکت های طراحی وب سایت : برای انجام طراحی سایت شما باید به دنبال یک شرکت معتبر باشید تا بدانید هزینه و زمانی را که صرف کرده اید به نتیجه خواهید رسید. حالا باید به این سوال پاسخ بدهیم که معیارهای ما برای انتخاب شرکت مورد نظر چه باید باشد و باید کار ایجاد سایتمان را به چه شرکت های بدهیم که خیالمان از این بابت کاملا آسوده باشد؟

1)مجوز  : اولین چیزی که باید به آن دقت داشته باشید مجوز شرکت است. بررسی کنید که شرکت انتخاب شده از سازمان نظام صنفی رایانه ی و یا شورای عالی انفورماتیک دارای مجوز است تا بدانید که برای انجام امور شما اعتبار کافی داشته است. بررسی کردن تاریخ مجوز شرکت بسیار مهم است تا به این موضوع پی ببرید که جز شرکت های فعال می باشد.

برای دریافت مجوز نیاز است که شرکت ها مدارکی را ارائه بدهند که همین مورد میتواند اعتبار شرکت را برای شما تایید کند.متاسفانه بسیاری از شرکت ها این روزها با تبلیغات زیاد سعی در فریب مشتریان را دارند و به وعده ها و تعهدهای که به مشتریان میدهند عمل نمی کنند همین موضوع میتواند سبب ایجاد خاطره ی بد در ذهن مشتری شود و او با وسواس زیادتری بعدها برای انتخاب عمل کند.

شرکت های طراحی وب سایت

2)سابقه کاری شرکت را بررسی کنید

 برای اینکه بتوانید یک انتخاب دقیق و صحیح داشته باشید، نیاز است که به سوابق شرکت دقت کنید. شرکتی که دارای تجربه کافی باشد به خوبی با پیچ و خم های کار آشنا است و میتواند رضایت بیشتر مشتریان خود را بدست بیاورد. هیچ وقت به سراغ شرکتهای نروید که فقط در حد تبلیغات می توانند مشتری جذب کنند و پس از تحویل کار دیگر مسئولیتی را بر عهده نمی گیرند. این دسته شرکت ها فقط به فکر سود رساندن به خودشان هستند و غالبا رضایت مشتری برایشان اهمیتی ندارد.

3)به شرکت طراح مراجعه کنید

برای اینکه بتوانید آشنایی بیشتری با شرکت داشته باشید نیاز است که حداقل یک بار به صورت حضوری به دفترکار شرکت مراجعه نمایید اینکه شما در جستجوی گوگل شرکت را پیدا کرده باشید و یا اینکه با طراحان تماس گرفته اید برای شما کافی نیست. شما باید حداقل یک بار با طراحان ملاقات داشته باشید تا بتوانید همه چیز را عینا مشاهده نمایید و از تجهیزات و وضعیت نیروها و… کاملا مطمئن شوید. بسیاری از جنبه های مبهم شرکت با مراجعه حضوری شما برایتان روشن می شود.

4)نحوه ی پشتیبانی شرکت را ارزیابی قرار بدهید

زمانی که شما یک شرکت را انتخاب می کنید و برایتان یک وب سایت ایجاد می کنند در واقع کار شما همین جا تمام نشده بلکه تازه اول راه هستید و باید بتوانید در وب سایت محتوای موثر و مفیدی را قرار بدهید و اگر وب سایت فروشگاهی باشد پس انجام عملیات خرید و… نیز به عنوان اصلی ترین اولویت ها مطرح می باشد.

حتما در خصوص چگونگی پشتیبانی سایت از شرکت اطلاعات کافی و لازم را بدست بیاورید و در نظر داشته باشید که هر چقدر ساعات کاری شرکت زیادتر باشد این به نفع شما خواهد بود. تا جایی که برایتان مقدور است شرکت های را که روزهای پنج شنبه تعطیل هستند را انتخاب نکنید در غیر اینصورت حتما از نحوه ی پشتیبانی شرکت اگاهی کاملی را داشته باشید.

لیست شرکت های طراحی وب سایت

5)هزینه طراحی وب سایت چقدر است؟

یکی از اصلی ترین گزینه های که برای طراحی وب سایت باید به آن دقت کنید بحث هزینه ها می باشد. آیا شرکت در قبال هزینه ی که از شما دریافت می کند ،وب سایتی را به شما تحویل می کند که از نتیجه نهایی راضی هستید یا اینکه هدف آن ها تنها رسیدن به سود است؟

بعد از اینکه شما شرکت را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دادید باید مقایسه ی از نظر قیمت داشته باشید. سعی کنید در بین مقایسه شرکت های را با خدمات هم رده مورد ارزیابی قرار بدهید و اصلا این مثال را در نظر نگیرید که “هر چیز گرانی بی حکمت نیست”.

پس از ارزیابی حالا نوبت به انتخاب شرکتی می رسد که فکر می کنید در میان هم رده های خود، میتواند امتیازهای بیش تری را به مشتریان تحویل بدهد. البته بهتر است با توجه به خدماتی بودن این رشته تمرکز بیش از اندازه ی بر روی قیمت نداشته باشید و حتما کیفیت را در اولویت قرار بدهید. فراموش نکنید که داشتن یک وب سایت با طراحی فوق العاده و جذاب قطعا میتواند مشتریان زیادتری را به سمت شما بکشاند و همچنین شما را به هدفتان نزدیک تر نماید.

لیست شرکت های طراحی وب سایت

در ادامه شما می توانید لیست شرکت های طراحی وب سایت در تهران را مشاهده نمایید.

اسامی شرکتهای طراحی سایت

زمانی که می خواهید یک شرکت را انتخاب نمایید فاکتورهای زیادی در انتخاب شما تاثیرگذار هستند که می توان به زبان برنامه نویسی، میزان توانایی و تخصص شرکت، هزینه طراحی ،چگونگی پشتیبانی، مدیریت آسان ، استفاده از قالبهای پیش ساخته یا عدم آن و… اشاره کرد. شما باید به نیازهای خود و معیارهاتان دقت کنید و سپس بررسی کنید که کدام یک از شرکتها فاکتورهای مورد نظرتان را دارند و بعد شرکتی را به عنوان طراح وب سایتتان انتخاب نمایید.

1- طراحی سایت اینتن

2- تهران سایت دیزاین

3- مدیا پرداز

لیست شرکت های طراحی وب سایت در تهران : هر گونه نظر، پیشنهاد وانتقادی را از بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

لینک مرتبط: 

تگ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.