کالبد شکافی و تعمیرپذیری مناسب الجی V20 پرچمدار جدید الجی

0
کالبد شکافی و تعمیرپذیری مناسب الجی V20 پرچمدار جدید الجی

الجی V20 با توجه به موفقیت سری V10 ، امسال توانست عنوان پرچمدار جدید الجی را نصیب خود کند و با امکانات جدید و مهمی که در این مدل مشاهده می شود الجی می تواند سهم قابل توجهی از بازار گوشی های هوشمند را به دست آورد.

کالبد شکافی و تعمیرپذیری مناسب الجی V20 پرچمدار جدید الجی

در این مطلب قصد داریم تا فرآیند بازکردن و تعمیرپذیری گوشی هوشمند جدید الجی را مشاهده کنیم، الجی مدعی است که فرآیند اسمبل کردن V20 با استفاده از ابزار آلات استاندارد کاملا بی دردسر و ساده است و نیز نمره تعمیرپذیری بسیار مناسبی دارد.

کالبد شکافی و تعمیرپذیری مناسب الجی V20 پرچمدار جدید الجی

باز کردن قاب پشتی دستگاه در مقایسه با اکثر گوشی های هوشمند امروزی کاری ساده و بی خطر است که این به لطف به رخ کشیدن طراحی محافظه کارانه الجی و باتری قابل تعویض ممکن گشته است، در پشت باتری دستگاه ۱۶ پیچ کوچک مشاهده می شود که طی فرآینده ساده باز می شوند و پس از آن به راحتی اجزای اصلی دستگاه را می توان مشاهده کرد. قطعه دوربین دستگاه براحتی جدا میشود که همین مورد برای مدار اصلی دستگاه صدق می کند، جایی که چیپست اسنپ دراگون ۸۲۰ در پشت رم دستگاه قرار گرفته و برای خنک نگه داشتن آن از یک ورقه نازک مسی به همراه خمیر حرارتی استفاده می شود که گرما را به پنل پشتی دستگاه منتقل می کند.

lg-v20-teardown_
اما بسیار مهم است که بدانیم چرا فرآیند اسمبل کردن الجی V20 تا حد زیادی آسان شده است؟ در فرآیند ساخت این گوشی از هیچ چسب قوی ای برای کنار هم قرار گذاشتن اجزای اصلی استفاده نشده بنابراین پروسه پیاده سازی قطعات و تعمیر ای گوشی کاملا ساده است به طوری که افراد مبتدی هم می توانند این کار را انجام دهند، این ویژگی برای الجی V20 همچنین باعث پایین آمدن هزینه های تعمیر خواهد شد و و فرآیند تعمیر بدون هیچگونه اشتباهی و به طور درست انجام خواهد شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.