استفاده حداکثری ال جی از انفجارهای پی در پی نوت ۷ سامسونگ

0

به نظر می رسد رقیب اصلی داخلی و همچنین بین المللی سامسونگ، شرکت ال جی، از جمله کمپانی های پیشرو در عرصه تخریب سامسونگ به خاطر مشکل به وجود آمده اساسی در نوت ۷ است، تخریبی که از قرار معلوم تا سالیان سال ادامه خواهد داشت!
در بازار پرهیاهوی گوشی های هوشمند که هر ازگاهی یک شرکت نچندان معروف و نوپا محصولی قدرتمند با پردازنده چندهسته ای و رم های چندگیگابایتی ارائه مینماید، رقابت به حدی سنگین شده که جای هیچ خطایی در آن مخصوصا برای کمپانی های بزرگی همچون سامسونگ وجود ندارد، چون رقبا منتظر گرفتن بهانه ای برای بهره بری به نفع خود هستند.

قبول اشتباه از سوی سامسونگ و برگردن گرفتن هزینه ۷۴۰ میلیون دلاری به منظور تعویض گوشی های توزیع شده در بازار نیز آن طور که واضح است تاثیرخاصی بر روی جلوگیری از راه افتادن جنگ روانی نداشته است، چون طبق برخی منابع رسمی تاکنون یک یا دو مورد انفجار سری جدید نوت ۷ نیز اتفاق افتاده است.مشخص نیست که همچنان مشکل از باتری به کار رفته در محصول است و یا اینکه محل قرارگیری باتری قصد سازگاری با باتری را ندارد.

مشکل هرچه که باشد مسبب انفجارهایی پی در پی در نوت ۷ شده و به خطر انداختن جان و مال کاربران شده است، پس طبیعی است که شرکت های رقیبی همچون ال جی استفاده حداکثری را به نفع خود از این مشکل ببرند.اخیرا کاربران کاربران گوشی های ال جی در سراسر کشور هند پیام های تبلغاتی دریافت می کنند که مضمون تحقیر و مسخره کردن سامسونگ را در دل خود حمل می نمایند.از جمله این پیام ها:
” آیا در مورد انفجارهای اخیر محصولات شنیده اید؟ شرکت ال جی، محصولات خود را از فیلترهای چندگانه به منظور اطمینان از سلامت دستگاه عبور می دهد تا از سلامت با ارزش ترین دارایی هایش اطمینان حاصل کند.

شرکت موتورلا که اکنون در اختیار کامل لنوو قرار دارد نیز حدود ۲ ماه پیش چنین عملی را انجام داد، اما به جای رفتار اینچنانه هجومی ال جی تنها به توئیت کردن در توئیتر بسنده کرد.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.