عضویت در کانال تلگرام زوم تک

ال جی برای شرکتی نامعلوم صفحه نمایش تاشو میسازد

۰

بنا بر گزارشات رسیده شرکت ال جی در حال تولید انبوه صفحه نمایش تاشو برای شرکتی است که هنوز نام آن مشخص نیست. طبق گزارش های اخیر از کره جنوبی شرکت ال جی آماده برای تولید انبوه صفحه نمایش هایی است که قابلیت تا شدن تا ۱۰۰۰۰۰ نوبت دارند بدون آن که آسیب فیزیکی ببینند. بر خلاف سامسونگ، غول دیگر تکنولوژی، که قصد دارد صفحه نمایش تاشو را برای گوشی های خود بسازد، طی گزارشات رسیده گفته شده ال جی برای شرکت دیگری این کار را انجام می دهد.

اگرچه نام این شرکت در گزارشات ذکر نشده ولی به نظر می رسد که یک شرکت جهانی بزرگ است که قصد رقابت با سامسونگ و اپل در بازار گوشی های هوشمند را دارد. همچنین به نظر می رسد که این شرکت به لحاظ منابع مالی نیز قدرتمند باشد چرا که هزینه های سرمایه گذاری را با ال جی شریک شده است.

این طور که پیداست بهترین حدس مایکروسافت، بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان، است به خصوص که ویندوز ۱۰ موبایل به زودی در دسترس قرار می گیرد. جالب توجه است که در گزارش همچنین آمده این شرکت از گوشی های تاشو سامسونگ نیز نمونه برداری کرده است ولی در نهایت تصمیم گرفته تا با شرکت LG کار کند. پیش از این در خبری گفتیم که گوشی های سامسونگ با صفحه نمایش تاشو در ژانویه به بازار خواهد آمد.

اگر فکر می کنید که گوشی با صفحه نمایش تاشو در آینده نزدیک اهمیت قابل توجهی پیدا می کند، تنها نیستید. با توجه به نتایج تحقیقات بازار از HIS، فروش گوشی هایی با صفحه نمایش تاشو به حدود یک چهارم فروش کل صفحه نمایش های انعطاف پذیر در سال ۲۰۱۶ خواهد رسید. در سال ۲۰۲۰ این مقدار از مرز ۵۰ درصد خواهد گذشت.

شما چه فکر می کنید؟؟ آیا گوشی هایی با صفحه نمایش تاشو فناوری جدید گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۶ خواهد بود؟؟

منبع: phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...