حضور فعال ال‌جی و گلدیران در نمایشگاه فروش و ارتقاء رضایتمندی مصرف‌کنندگان

0
حضور فعال ال جی و گلدیران

نمایشگاه خدمات پس از فروش و ارتقاء رضایتمندی مصرف‌کنندگان در روز های گذشته در مصلی تهران برگزار شد ، بیش از ۴۰ شرکت برتر در ایران و جهان در این نمایشگاه حضور داشته اند .

ال‌جی و گلدیران در نمایشگاه فروش و ارتقاء رضایتمندی مصرف‌کنندگان

ال جی و گلدیران هم در کنار شرکت های برتر در این نمایشگاه حضوری فعال داشته است ، با گسترش رقابت در بین شرکت های تولید کننده و تجاری در ایران و جهان اغلب شرکت ها به دنبال ارتقای سطح کیفی خدمات به مشتریانشان هستند حضور شرکت های برتر در این نمایشگاه با حال و هوای خاصی در سومین سال متوالی برگزاری همراه بود.

حضور فعال ال جی و گلدیران

این نمایشگاه ار پنجم تا هشتم خرداد ماه در مصلی امام خمینی تهران برگزار می شد. از اهداف برگزاری این نمایشگاه می توان موارد زیر اشاره کرد :

معرفی نمایندگان فروش رسمی  و خدمات بعد از فروش کمپانی های خارجی و داخلی
جلوگیری از ورود کالا های قاچاق به کشور و معرفی نمایندگان رسمی فروش
گسترش فرهنگ خدمات بعد از فروش
ایجاد رقابت بین شرکت‌ها در ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات
و آشنایی مشتریان باگارانتی‌های اصلی در ایران و ارائه کالاهای دارای گارانتی اصلی و با قیمت مشمول تخفیف ویژه در نمایشگاه خدمات پس از فروش سالیانه

حضور فعال ال جی و گلدیران
به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ال جی و گلدیران ، شرکت گلدیران در سومین نمایشگاه و جشنواره خدمات بعد از فروش و رضایت مشتریان به معرفی ارائه خدمات خلاقانه و منحصربه فرد شرکت مشتریان خود پرداختند. خدماتی که با پشتیبانی مداوم از محصولات الکترونیکی ال جی باعث پاسخگوی بسیار خوب مشتریان بوده است و ال جی با ارائه خدمات پس از فروش به عنوان محبوب ترین برند در بین مصرف کنندگان در ایران تبدیل شده است.

حضور فعال ال جی و گلدیران
یکی از قسمت های جالب در غرفه ال جی، معرفی باشگاه وفاداری ال جی گلدیران با شعار  "روی خوش زندگی " Life is good بود این بخش از غرفه ال جی از توجه ویژه حاضرین در نمایشگاه روبرو شد.

باشگاه وفاداری مشتریان ال جی هم اکنون در جهت بهبود روابط با مشتریان از طرق وبسایت LGVIPCLUB.com و خط ویژه  84734 در خدمت مشتریان می باشد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.