ال جی جی ۴ نوت پاسخی دندان شکن به نوت ۵ سامسونگ خواهد بود ؟

0
lg-g4-note

در هفته ی جاری تعدادی شایعه در مورد یک گوشی هوشمند جدید از خانواده ی جی شرکت ال جی به وجود آمده است. این شایعات اذعان دارند که یک به زودی نسخه ی جدید از ال جی جی ۴ با نام ال جی جی ۴ نوت منتشر خواهد شد. حال به نظر میرسد که تاریخ رسمی معرفی این گوشی اعلام شده است.

ال جی جی ۴ نوت در آینده ای نزدیک وارد بازار رقابت خواهد شد

با توجه به گزارشات اخیر که راجب به جی ۴ نوت منتشر شده است ال جی ۱۰ اکتبر مصادف با ۱۸ مهر معرفی خواهد شد. ال جی پیش از این گفته بود که این گوشی در نیمه دوم سال اعلام خواهد شد. ال جی با این روند به نظر می آید می خواهد با سامسونگ رقیب هم وطنش به رقابت بپردازد ، نظر شما کاربران چی هست ؟ بنظرتون این اتفاق خواهد افتاد ؟ منتظر نظرات شما عزیزان هستیم !

در مورد جی ۴ نوت شایعه است که طراحی مشابه با نسخه ی اصلی خود یعنی جی ۴ را دارد. این گوشی گفته شده که با باتری و بدنه ی پشتی قابل تعویض ارائه خواهد شد.

هنوز ما جزئیات بیشتری در مورد آن نداریم اما انتظار میرود که اصلی ترین تفاوت آن صفحه نمایشی به مراتب بزرگتر از جی ۴ باشد و البته قلم هم دارد. این گوشی همچنین دوربینی به روز شده نسبت به جی ۴ خواهد داشت.

تاریخ احتمالی رونمایی جی ۴ نوت

احتمالا تاریخ ۱۰ اکتبر برای معرفی جی ۴ نوت صحیح است . پس باید برای معرفی این محصول جدید و محک زدن قلم آن تا ماه اکتبر صبور باشیم.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.