ال جی جی ۴ نوت احتمالا ۹ مهر معرفی خواهد شد

0
lg-g4-note

ال جی در سال جاری پرچمدار بسیار موفق ال جی جی ۴ را معرفی نمود. این گوشی از بهترین گوشی های هوشمند بوده و ردیف کمرافون ها هم قرار دارد ، چرا که دوربین بسیار فوق العاده ای دارد و به بیان برخی از منابع بهترین دوربین را در گوشی های هوشمند را داراست. اما در حال حاضر ، ال جی تصمیم دارد مدلی جدید از جی ۴ معرفی کند که جی ۴ نوت نام دارد.

ال جی جی ۴ نوت به زودی و قبل از اتمام سال جاری میلادی رونمایی میشود . پیش از این احتمال داده میشد که ۱۰ اکتبر این رونمایی انجام شود اما در حال حاضر خبری منتشر شده است که به نظر میرسد این گوشی طی یک رویداد مطبوعاتی در ۱ اکتبر برابر با ۹ مهر معرفی خواهد شد.

کمپانی ال جی مطبوعات را دعوت کرده است تا یک رویداد بزرگ در ۱ اکتبر بر گذار شود هر چند که هنوز مشخص نیست در این کنفرانس دقیقا چه محصولی پرده برداری میشود اما این امکان وجود دارد که جی ۴ نوت در همین مراسم حاضر شود.

جی ۴ نوت احتمالا ارتقا هایی زیادی نسبت به جی ۴ خواهد داشت. این گوشی شایعه شده است یک گوشی تکمیلی نسبت به جی ۴ استاندارد است البته وجود قلم میتواند تفاوت بیشتری با جی ۴ ایجاد کند. بر اساس شایعات این گوشی با صفحه ای بزرگ تر و پردازنده ای سریع تر خواهد بود اما متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

پیشبینی میشود که دوربین این گوشی هم بهبود هایی را تجربه کند در واقع جی ۴ نوت انقلاب نخواهد بود اما با ارتقا هایی مواجه شده است که آن را برای رقابت با دیگر رقیبان قوی تر سازد. در حال حاضر ، جزئیات بیشتری موجود نیست.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.