ال جی G3 به زودی اندروید ۶ را دریافت خواهد کرد

0

ال جی G3 جزو دیگر گوشی هایی است که به زودی به آخرین نسخه اندروید، یعنی اندروید ۶ مارشمالو آپدیت خواهد شد.گفته شده این گوشی تا اواسط ماه آینده میلادی و پیش از فرا رسیدن سال جدید این نسخه را دریافت خواهد کرد.
سیاست همیشگی بر این است که ابتدا گوشی های برتر کمپانی ها بروزرسانی جدید اندروید را دریافت کنند و اگر زمان و امکانات برای سایر گوشی ها موجود بود، ارائه بروزرسانی برای آن ها در دستور کار قرار بگیرد.حال در این میان اکثرا این موضوع فراموش شده و پس از اینکه گوشی های برتر بروزرسانی را دریافت کردند زمان دریافت برای سایر گوشی ها برای طولانی مدت به تعویق افتاده و یا کم کم فراموش می شود تا اینکه نسخه بعدی سیستم عامل از راه برسد!

gsmarena_001

همانطور که پیشتر در خبری مربوط به ارائه این آپدیت برای ال جی G4 به آن اشاره کردیم، ال جی سیاست جالبی را پیش رو گرفته و پیش از ارائه آپدیت جدید برای گوشی های خود به هموطنانش، کاربران یک یا دو کشور دیگر را موش آزمایشگاهی قرار داده تا نسخه بتا را امتحان کنند! پس از مشخص شدن نتیجه از سوی کاربرانی که اقدام به بروزرسانی کرده اند و رفع خطاهای احتمالی آن، کاربران کره جنوبی نیز قادرند تا از این نسخه سیستم عامل بهره مند شوند.

خبرها حاکی از این است که درست مانند ال جی G4، لهستان اولین میزبان اندروید ۶ برای ال جی G3 خواهد بود، چون مدیر اجرایی ال جی در کشور لهستان در توئیتر خود این طور اعلام کرده که این نسخه برای گوشی ال جی G3 در مراحل آخر تست به سر می برد و انتشار آن به زودی آغاز خواهد شد.

منبع : gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.