LG گوشی فوق پیشرفته می سازد – منتظر گوشی با کلاس LG باشید

0
LG گوشی فوق پیشرفته می سازد – منتظر گوشی با کلاس LG در سه ماهه آخر سال باشید

اوایل امسال، سر پرست بخش موبایل کمپانی LG Electronics’ ، چو جو هو، اعلام کرد که این کمپانی در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۵ یک گوشی فوق پیشرفته را وارد بازار خواهد کرد. اطلاعات زیادی راجع به این گوشی عنوان نشد، اما کلمه های به کار رفته در این بیانیه باعث شد در ذهن ما تصویر یک دستگاه با بدنه ی شیشه ای و فلزی درخشان و محکم شکل بگیرد – انتخاب سازه ای که هم اکنون در میان دستگاه های شاخص و پرچم دار موجود در بازار بسیار محبوب است، و ما این موضوع را به هیچ عنوان مدیون گوشی های Galaxy S6 و S6 edge کمپانی سامسونگ نیستیم.

خب، دیروز، در مجمع اجرایی سه ماهه سوم کمپانی ال جی، آقای چو جون هو راجع به این گوشی مرموز صحبت کرد و گفت که ما هرگز در توصیف این گوشی از کلمه  ” فوق پیشرفته ” استفاده نکردیم، البته اگر بخواهیم منصف باشیم در ترجمه بین منابع ممکن است که این کلمات به اشتباه شکل گرفته باشند. با این حال، مدیر بخش موبایل این کمپانی اعلام کرد که این گوشی به جای فوق پیشرفته بودن ” با کلاس ” خواهد بود و در اواخر سال ۲۰۱۵ وارد بازار خواهد شد.

شایعات و حدس و گمان ها می گویند که این گوشی از مدل ” فبلت ” خواهد بود و برای رقابت با گوشی های Galaxy Note 5 کمپانی سامسونگ و iPhone 6s Plus اپل که به زودی وارد بازار می شود، ساخته شده است. حالا، این موضوع که آیا کمپانی ال جی قلم خاصی به این گوشی اضافه می کند یا نه، هنوز معلوم نیست. امیدواریم که این اتفاق بیافتد چون از نظر ما ” قلم هوشمند ” به یک رقیب در بازار نیاز دارد.

منبع:phonearena.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.