طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

ال جی از بزرگترین مانیتور اولترا واید خمیده دنیا خبر داد

0
ال جی و سامسونگ بهترین فروشندگان مانیتور های اولترا واید خمیده در دنیا هستند، به نظر می رسد که ال جی توانسته گامی بزرگ در این زمینه بردارد و مانیتور های اولترا واید خمیده را با بزرگترین صفحه نمایشی که تا کنون ساخته شده، منتشر کند.

ال جی 38UC99 با صفحه نمایش بزرگ و همچنین رفرش ریت بسیار بالا در نوع خود اولین است! انتظار می رود تا ال جی سه مانیتور اولترا واید جدید خود را در مراسم IFA 2016 به نمایش بگذارد.

 

بزرگترین مانیتور دنیاال جی در هر سه مدل مانیتور های خود از نسبت ابعاد 21:9 استفاده کرده است، ال جی 38UC99 همانطور یک از اسمش پیداست یک مانیتور اولترا واید 38 اینچی خمیده است که عنوان بزرگترین مانیتور دنیا را به خود اختصاص داده است، دو مانیتور باقیمانده دیگر از اندازه 34 اینچی استفاده کرده اند که یکی از آن ها دارای سطحی صاف با ویژگی Google Cast تعبیه شده درون دستگاه و دیگری دارای سطحی خمیده با رفرش ریت 144 هرتزی است که با این ویژگی، این مانیتور چشم را نوازش می دهد.

بزرگترین مانیتور دنیانسخه 38 اینچی قادر به رسیدن به رزولوشن 3840×1600 بههمراه کیفیت 4K می باشد، این مانیتور دارای پورت USB سری C می باشد که با وجود دو اسپیکر بلوتوثی در درون بسته بندی دستگاه، قیمت این محصول را به 1499 دلار رسانده که در اواسط ماه سپتامبر منتشر شده و  آغاز به فروش می کند. این قیمت برای یک مانیتور رقم بالاییست اما خوشبختانه گزینه های دیگری هم در دسترس می باشد.

مدل خمیده 34UC79G 34 اینچی مقرون به صرفه تر به نظر می رسد، قیمت پایه برای این مدل 599 دلار می باشد که با افزودن قابلیت Google Cast به 699 دلار می رسد. البته تنها مشکلی که در فروش این مدل وجود دارد، شروع دیرتر نسبت به فروش می باشد، به طوری که در ماه نوامبر منتشر می شود.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران