اپ شو : اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی “رزتا استون”

0
اپلیکیشن آموزش زبان رزتا استون

اپلیکیشن آموزش زبان یکی از پر طرفدارترین ابزار هایی است که اغلب کاربران گوشی های هوشمند و تبلت به دنبال آن هستند ، امروز قصد داریم اپلیکیشنی را برای شما معرفی کنیم که نسخه موبایل یکی از برترین نرم افزار ها آموزش زبان در جهان به شما می رود ، این نرم افزار برای اغلب زبان های زنده دنیا طراحی شده است. اما امروز قرار نیست تمامی زبان های این نرم افزار را برای شما معرفی کنیم.

آموزش زبان رزتا استون

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی رزتا استون

آموزش زبان رزتا استون یکی از معروف ترین ابزار برای آموزش زبان در جهان است به شمار می رود ، این اپلیکیشن بصورت آنلاین می باشد و همچون نرم افزار آن بصورت مرحله به مرحله است شما با طی کردن مراحل مختلف و اجرای صوتی کلمات و تایید نرم افزار به مراحل بعدی می روید .با کمک آموزش های جذاب و بروز ، فهم کلمات و جمله ها می توانید صحبت کردن و خواندن به هر زبانی را آموزش ببینید . این اپلیکیشن با تست لهجه شما به نحوه صحبت کردن شما هم کمک میکند و شما می توانید علاوه بر آموزش کلمات ، مکالمه را هم یاد بگیرید .

به کمک این اپلیکیشن شما می توانید سرعت یادگیری زبان و مکالمه را با کسانی که در آموزشگاه زبان و کلاس های آموزشی به تعلیم زبان می پردازند گام بردارید . دوره های بکار رفته در نسخه اندرویدی این اپلیکیشن نسبت به نسخه دسکتاپ بهینه شده است تا کاربر براحتی بتواند مراحل آموزش را طی کند. دوره آموزش رزتا استون در نرم افزار نسخه موبایل کارایی مشابه با نسخه دسکتاپ را برای شما خواهد داشت . امکان صحبت و مکالمه برای نسخه اندرویدی این برنامه برای برخی از دستگاه های امکان پذیر نیست ، این موضوع را در نظر داشته باشید.

شما میتونید این اپلیکیشن رو از ایران اپس دانلود کنید.

ایران اپس

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.