طراحی سایت اینتن

زمان واریز یارانه بهمن 97

0 رجبی
زمان واریز یارانه بهمن 97
به این پست امتیاز دهید

زمان واریز یارانه بهمن 97 : پیش بینی می شود که یارانه بهمن 97 نیز مانند ماه های گذشته در تاریخ 26 ماه ساعت 24 بامداد به حساب سرپرستان خانوار واریز گردد. مبلغ یارانه ها نیز طبق روال پیشین 45 هزار و 500 تومان برای هر شخص می باشد.

طبق آمارها دولت هر سال حدودا 42 هزار میلیارد تومان و هر ماه تا مبلغ 3600 میلیاردتومان پرداختی داشته است. از آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه ها هر یارانه بگیر در سال 89 که جز مشمولین قرار داشته تاکنون حدودا 3میلیون و 867 هزار تومان دریافتی داشته است.

یارانه ها و پرداخت آن

می توانیم اینگونه بگوییم یکی از مواردی که در هر ماه مورد بحث قرار می گیرد زمان واریز یارانه ها می باشد. عده ی همواره منتظرند تا زمان واریز فرا برسد تا بتوانند آن را برداشت کنند. آنگونه که اشاره کرده ایم زمان واریز یارانه بهمن 97 در تاریخ 26 ماه خواهد بود.

بارها دولت اعلام کرده است که قصد دارد یارانه را تنها به کسانی پرداخت کند که واقعا نیازمند دریافت یارانه هستند و جز اقشار ضعیف جامعه به شمار می روند و به این میزان مبلغ نیاز دارند ولی متاسفانه برخی از خانواده های که جز پردرآمدها به حساب می آیند هنوز هم یارانه دریافت می کنند. لازم است که در این خصوص اقدامات جدی صورت بگیرد تا بتوان مبلغ یارانه را در قسمت های ضروری هزینه نمود.

مبلغ پرداخت یارانه ها از همان ابتدا برای هر شخص 45 هزار و 500 تومان در نظر گرفته شد و بعد از آن نیز دچار تغییراتی نشده است اما این امکان وجود دارد که در آینده این مبلغ تغییر کند. هر گونه خبری که در رابطه با میزان مبلغ یارانه ها و واریز آن باشد از سایت زوم تک به اطلاع کاربران عزیز داده خواهد شد.

زمان واریز یارانه بهمن 97 مطابق هر ماه در تاریخ 26 ساعت 24 بامداد خواهد بود و مبلغ یارانه نیز 45 هزار و 500 تومان برای هر شخص واریز می گردد. 

مطالب مرتبط : 

تگ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.