آخرین ورژن Google Maps دسترسی سریع به حالت نمایش خیابانی را ایجاد کرده

0
آخرین ورژن نقشه ی گوگل اندروید دسترسی سریع به حالت نمایش خیابانی را دارد

قابلیت نمایش خیابانی گوگل به شما اجازه می دهد تا از خیابان ها از طریق گوشی خود چشم انداز پاروناما داشته باشید. این موضوع به شما اجازه می دهد تا در خیابان های شهر به طور مجازی ” قدم بزنید ” و محله ها را بدون رفتن به داخل آن ها، مشاهده کنید. آخرین ورژن نقشه ی گوگل برای اندروید، که ورژن  ۹.۱۳.۰ آن است، شامل یک لینک برای مشاهده مقصدتان با حالت نمایش خیابانی می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی عکسی که در قسمت پایین سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک کنید. این تصویر کوچک زمانی که داخل این برنامه شروع به جستجو کنید و یا وقتی که روی صفحه انگشتتان را نگه دارید، برای شما ظاهر خواهد شد.

اگر هم اکنون برنامه ی Google Maps روی گوشی اندرویدی تان نصب است، می توانید با رفتن به برنامه ی گ.پوگا پلی استور و کیلیک روی گزینه ی برنامه های من (My apps ) این برنامه را آپدیت کنید. در این آپدیت تغییرات دیگری نیز روی برنامه اعمال شده است. برای مثال شما حالا می توانید کسب و کار هایی که روی نقشه ی گوگل نیستند را از طریق نوار کناری این برنامه، به آن اضافه کنید. و البته، در این آپدیت به برخی از باگ های موجود در ورژن قبلی رسیدگی شده است.

قابلیت دسترسی سریع به حالت نمایش خیابانی، قابلیتی ست که قطعا هنگام سفر به محلی که با آن آشنایی ندارید به درد می خورد. در حالی که ممکن است بسیاری از شما در حالت نمایش خیابانی، عکس هایی را مشاهده کرده باشید که از درون ماشین در حال حرکت گرفته شده اند، عکس های موجود در این حالت، با پا، روی قایق و حتی برخی از آن ها روی شتر گرفته شده اند.آخرین ورژن نقشه ی گوگل اندروید دسترسی سریع به حالت نمایش خیابانی را دارد

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.