آخرین شایعات آیفون ۷ از عدم حذف جک ۳.۵ میلیمتری صدا حکایت دارند

0
آیفون 7

پیشتر شایعاتی که در باره ی آیفون ۷ مطرح می شند همگی از حذف جک ۳.۵ میلیمتری صدا و نیز به کارگیری درگاه هوشمند اپل و یا Smart Connector در آن صحبت می کردند که هر دوی این فرضیه ها امروز توسط سایت ژاپنی Mac Otakara رد شدند ، همانطور که می دانیم درگاه هوشمند اپل برای اولین بار در آیپد پرو به کار گرفته شد که از این طریق کاربر قادر بود تا کیبورد مخصوص آیپد را به آیپد پرو متصل نماید ، گفتنی است که در این درگاه هوشمند امکان انتقال انرژی و اطلاعات وجود دارد.

پیشتر عکسی از نمای پشتی یک آیفون بر روی اینترنت منتشر شده بود که رسانه ها آن را به آیفون ۷ نسبت می دادند ، در این عکس سه نقطه بر روی قسمت پایینی قاب پشتی گوشی قرار داشت که کارشناسان از آن به عنوان دلیلی برای وجود درگاه هوشمند در آیفون  یاد می کردند.

سایت ژاپنی مذکور هر دو ی فرضیه های موجود راجع به حذف جک ۳.۵ میلیمتری صدا و نیز درگاه هوشمند به کار رفته در آیفون ۷ را رد کرده است اما معتقد است که آیفون ۷ ضد آب خواهد بود و دکمه ی Home آن هم سطح بدنه و نیز خازنی خواهد بود.

این فاش سازی جدید سایت ژلپنی مذکور راجع به آیفون ۷ همه ی تصویرات ذهنی ما نسبت به آیفون ۷ را به هم می زند و تناقضی را با شایعات قبلی به وجود می آورد که باعث می شود به خانه ی اول برگردیم ، تا به این لحظه هیچکدام از شایعات مربوط به آیفون ۷ محکم نیستند و گویی اپل قصد دارد تا برای رونمایی از پرچمدار امسال خود از عنصر غافل گیری استفاده ای تمام و کمال نماید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.