لامبورگینی Aventador LP 750-4 رسمی میشود + ویدئو

0
لامبورگینی Aventador LP 750-4 رسمی میشود

به تازگی یک لامبورگینی جدید معرفی شده است که نام کامل آن لامبورگینی Aventador LP 750-4 Superveloce Roadster میباشد . که در Pebble Beach پرده برداری شده است. این خودرو یک نسخه ی جدید تر از  Aventador SV است که تنها ۵۰۰ مدل از این اتومبیل تولید خواهد شد.

لامبورگینی Aventador LP 750-4  رسمی میشود

 عملکردی که Aventador SV  جدید ارائه میکند ، بسیار نزدیک به خودرو های کوپه است . این سوپر اسپرت با یک موتور ۶.۵ لیتری V12 آمده است که توانایی تولید ۷۴۰ اسب بخار را دارد. و باز هم طبق سنت ، لامبورگینی جدید میتواند در عرض فقط ۲.۹ ثانیه از سرعت ۰ کیلومتر به ۱۰۰ برسد.

همچنین این خودرو جدید ، قادر به رسیدن سرعتی بیشتر از ۲۱۷ مایل در ساعت است که برابر با ۳۴۹ کیلومتر بر ساعت است. این خودرو یک بدنه ی فیبر کربنی دارد و قاب های جلو و عقب آن آلومینیومی است . وزن آن کمی بیشتر از نسخه ی کوپه ، برابر با ۱۵۷۵ کیلوگرم گرم است.

لامبورگینی Aventador LP 750-4  رسمی میشودلامبور گینی Aventador LP 750-4 Superveloce Roadster جدید ، دقیقا همانطور که عملکرد بسیار خیره کننده ای دارد قیمتی بیش از ۳۵۰.۰۰۰ دلار هم ثبت کرده است . البته اگر شما قصد خرید این لامبورگینی دارید ، متاسفانه باید گفت که هر ۵۰۰ واحد از این خودرو جدید فروخته شده  اند !

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.