اپلیکیشن حسابداری خانواده خانه ما

2
اپلیکیشن حسابداری خانواده خانه ما

در این نوشتار قصد داریم تا شما را با یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای فارسی آشنا کنیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

تصاویری از محیط اپلیکیشن خانه ما :

نرم افزار خانه ما حسابدار شخصی شماست که با استفاده ی مداوم از آن میتوانید درآمد وهزینه های زندگی خود را به سادگی و با دقت حداکثری نظارت و مدیریت کنید،با استفاده از خانه ما میتوانید هزینه ها و درآمدها را ثبت و دسته بندی کنید و نرم افزار طبق اطلاعاتی وارد کرده اید گزارشهایی را به شما ارائه می دهد که میتوانید در برنامه ریزی ها معاملات فصلی و نیز تصمیمات مالی خود از این گزارشها استفاده کنید،نرم افزار خانه ما نرم افزار رسمی مسابقه تلویزیونی خانه ماست که شرکت کنندگان این برنامه تلویزیونی از آن برای رقابت استفاده می کنند،این مسابقه ی تلویزیونی به این شرح است:سه خانواده به عنوان سه تیم در آن شرکت می کنند و آنها یک ماه را با بودجه ای که گروه سازنده ی مسابقه در اختیارشان میگذارد زندگی کرده و با استفاده از برنامه خانه ما به مدیریت دخل و خرج خانه و زندگی خود می پردازند،دست آخر برنده ی نهایی آن خانواده ایست که با حفظ کیفیت مطلوب زندگی درآمد ها و هزینه های خود را به صورت بهینه مدیریت کرده باشد.

شما همچنین می توانید جهت شرکت در این مسابقه و نیز اطلاع از جزئیات بیشتر به سایت www.khaneyema.tv مراجعه نمایید

در زیر به معرفی شاخص ترین ویژگی های این نرم افزار می پردازیم:

۱-ثبت دقیق هزینه ها و درآمدهای ماهیانه

۲-بخش بندی درآمدها و هزینه ها

۳-ایجاد گزراش های آماری و نیز نمودارهای مالی در بازه های زمانی مختلف(روزانه،هفتگی،ماهیانه،سالیانه و یا در بازه ی تعریف شده ی شما)

۴-تعریف و کنترل بودجه برای برنامه های آتی

۵-امکان استفاده از داده های نرم افزار در نرم افزارهای دیگری همچون اکسل

استفاده از این برنامه باعث اصولی تر شدن زندگی و تصمیم گیری های شما خواهد شد و نرم افزار خانه ما به واقع در بین نرم افزارهای مختلفی که در این حوزه ارائه شده اند کاربردی تر و قوی تر است.

دانلود از بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

  1. سلام خسته نباشید این نرم افزار حساب داری برای گوشی ویندوز فون اجرا میشه یا فقط برای اندروید هستش برای ویندوز فون اجرا میشه ممنون از سایتتون

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.