عضویت در کانال تلگرام زوم تک

جگوار متحول میشود

۳ نظر

جگوار که همیشه به تولید خودرو های قدرتمند و خشن معروف بود خود رو هایی هم ارائه میکند که کمی از حالت خشن بیرون آمده اند و به اصطلاح لوکس لقب مبگیرند. جگوار هم که ازعلاقه ی بازار  نسبت به اینمدل ها آگاهی کامل دارد برنامه ای برای این مدل ها چیده که قرار است در سال ۲۰۱۶ خودرویش را برای جهانیان معرفی کند و به همگان ثابت کند که جگوار هم توانایی تولید این گونه ماشین ها را دارد.

جگوار متوحل میشود

جگوار متحول میشود

جگوار نسل دیگر از خودرو های لوکس خود را معرفی خواهد کرد. از این قرار این خودروی جگوار XJ نام خواهد داشت . زمانی که برای این خودرو انتخاب شده تا معرفی شود هنوز به صورت دقیق مشخص نشده اما انتظار میرود که جگوار XJ در سال ۲۰۱۶ معرفی شود.همانگونه که در عنوان مطلب آمده جگوار متحول میشود به راستی هم چنین شده زیرا جگوار در این مدل  طراحی خود را تغییر داده و کاملا سبک و سیاق متفاوتی را به پیش گرفته است.آنها این تغییرات را با بلند کردن ۱۰ سانتی متری فاصله ی محور خودرو شروع کرده اند. با این کار هوشمندانه دست طراحان برای خلاقیت و تغییرات کلی در این خودرو بازتر شد.به گفته منابع این خبر، طراحی داخلی این خودرو به مراتب لوکس تر شده و از مدل های امروزی خود بیشتر حالات لوکس بودن را تجربه خواهد کرد. همچنین در طراحی بدنه قانون جگواری حفظ شده و بنده ی خودروی جگوار XJ هم شاهد خطوط شکسته ی بلند خواهد بود.

جگوار متحول میشود

چراغ های این خودرو تغییر زیادی ه کرده به گونه این که در این مدل چراغ ها باریک تر و کشیده تر میشوند و با عمل باریک تر شدن چراغ ها جلو پنجره ی این خوردروی لوکس بزرگتر میشود.بلطبع این خودروی لوکس جگوار بی رقیب نخواهد بود و رقیبان سرسختی برای این مدل در بین خودروی  های لوکس وجود دارد. جگوار XJ جدید برای رقابت با خودرو هایی نظیر آئودی A3 و مرسدس بنز CLA طراحی شده است. هم اکنون هیچ اطلاعاتی درمورد مشخصات فنی این جگوار ذکر نشده و از سوی شرکت هیچ توضیحی در این مورد داده نشده است.

3 پاسخ برای “جگوار متحول میشود”

 1. رضا گفت:

  دوست عزیز، ماشین مورد نظر شما XE است. گوگل سرچ میتونه به شما کمک کنه. XJ إز حدود ٨٠٠٠٠$ کانادا شروع میشه.

 2. آرمین ذوالفقار گفت:

  دوست عزیز.این مقایسه تنها برای این انجام شده که هر دو ماشین لوکس هستند میانگین قیمت های نزدیک بهم دارند
   

 3. رضا گفت:

  فکر میکنم بهتر است یکم بیشتر دقت کنید. XJ بزرگترین سری جگوار است نه کوچک ترین که با A3 مقاییسه کردین. Please do more research.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.