خدمات طراحی و چاپ آنلاین با آیویزیت

0
آیویزیت
آیویزیت

خدمات طراحی و چاپ آنلاین با آیویزیت :امروزه با گسترش فضای مجازی و اینترنت کسب و کار ها نیز از آن تاثیر گرفته و تغییر یافته اند،کار طراحی و چاپ نیز از این قافله عقب نمانده و جدیدا شرکت هایی را مشاهده می کنیم که از طریق سایت های اینترنتی سفارش گرفته و کار های مربوطه را انجام می دهند. شرکت آیویزیت یکی از این شرکت های معدود می باشد که کار ها و خدماتی مانند عکاسی ، طراحی ، مشاوره و چاپ را از طریق وب سایت اینترنتی خود انجام می دهد. لازم به ذک است که این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ و به صورت کاملا تخصصی آغاز کرده است.

عکاسی صنعتی

یکی از زیر مجموعه های رشته ی عکاسی می باشد که به صورت تخصصی در حوزه ی صنعتی فعالیت داشته و بنابر سفارشات سازمان های صنعتی انجام می شود.عکاسی صنعتی شکل های مختلفی داشته و ممکن است برای مقاصد خارجی مانند تهیه بروشور، تبلیغات و روابط عمومی ، و یا مقاصد داخلی مانند روابط صنعتی و داخلی انجام گیرد. تمامی خدمات مربوط به عکاسی صنعتی به صورت کامل در شرکت آیویزیت انجام می گیرد.

آیویزیت

گرافیک

طراحی گرافیک (برابر فرهنگستان = نگاشتارگری) شامل حوزه ای از هنر های تجسمی است که با بکارگیری تکنیک های خلاقانه برای خلق آثار هنری دو بعدی بر روی انواع سطوح ، از کاغذ گرفته تا فلز و چوب و دیوار و نمایشگر کامپیوتری ، سنگ و پلاستیک و … برای رساندن پیام و مفهومی خاص به بیننده صورت می پذیرد.برای انجام این کار می توان از تکنیک های مختلف مانند نقاشی ، عکاسی و روش های مختلف چاپ استفاده کرد. در کار های طراحی گرافیکی می توان از روش های طراحی با مداد،زغال ، گچ ، مداد رنگی و روش های مختلف نقاشی با آبرنگ ، رنگ و روغن، و … استفاده کرد.
آیویزیت
آیویزیت
خدمات طراحی در آیویزیت با بهره گیری از طراحان مجرب، متخصص و با سابقه در کلیه بخش های مورد نیاز ارائه می گردد. که می توان به طراحی لوگو، طراحی لیبل و اتیکت ؛  استند های تبلیغاتی ،طراحی ست اداری، طراحی کارت پستال و دعوت، طراحی انواع کارت پرسنلی، طراحی کاتالوگ ، طراحی پاکت ، طراحی جعبه و بسته بندی ، طراحی بروشور، طراحی بیلبرد،  طراحی کارت ویزیت ؛ طراحی انواع فرم های چاپی و نمایشگاهی از خدمات تخصصی این مجموعه می باشد

آیویزیت

خدمات چاپ آیویزیت

“چاپ” در زبان ترکی به معنی کوبیدن و حرکت مداوم همراه با کوبش است  ،واژ‌هٔ چاپ که  شکل قدیمی‌تر آن «چهاپ» می باشد، از واژ‌هٔ مغولی چاو برگرفته شده است که در لغت به معنی «فشردن سطحی بر سطح دیگر» می باشد.تکنیک چاپ در اصطلاح، به تمام فنون، اعمالی گفته می شود که با ایجاد ارقام ، تصاویر  طرح ها و.. بر روی پارچه ، کاغذ ، و سایر موارد انجام می گیرد.

آیویزیت

به عبارت دیگر، عملیات چاپ مجموع شامل مجموعه کارهایی می باشد که نوشتار و طرح های آماده و مورد نظر را به آثار مکتوب و قابل لمس مانند کتاب ، تبدیل می کند. در این بین چاپ روی کاغذ رایج ترین و پرکاربرد ترین نوع چاپ می باشد . که امروزه علاوه بر کاغذ بر روی مواد نایلونی سلولزی، چرمی، مواد شیمیای، پارچه ای ، فلزی، شیشه‌ای در حالت ها ، ابعاد و اشکال مختلف همگون و نا همگون صورت می گیرد.
آیویزیت
چاپخانه محل یا کارگاهی می باشد که در آن با استفاده از تکنیک ها و روش های مختلف اقدام به چاپ های گوناگون بر روی انواع کاغذ و مواد مختلف مانند شیشه ، فلز و.. در ابعاد و اندازه های مختلف می کند. امروزه، صنعت چاپ گسارده تر از قبل شده و به عنوان فعالیت صنعتی در نظر گرفته می شود .
خدمات چاپ در آیویزیت ، شامل چاپ افست کاتالوگ، ست اداری،  بروشور انواع کارت ویزیت ، بسته بندی، پوستر، کارت پرسنلی، انواع پاکت و … می باشد .
گروه آیویزیت تمام خدمات خود در زمینه های مختلف چاپی و طراحی را به صورت آنلاین و اینترنتی از تمامی نقاط ایران قبول کرده و سعی دارد خدمات پشتیبانی خود را در این زمینه به بهترین نحو ، بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان انجام دهد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.