گوشی آیفون ۶s اپل با رنگ رز طلایی؟

0
گوشی آیفون 6s اپل با رنگ رز طلایی؟

یکی از چیز های جدیدی که ما در Apple iPhone 6s و Apple iPhone 6s Plus مشاهده می کنیم، رنگ های متنوع تر آن ها ست که به زودی در اختیار خریدارانی قرار خواهد گرفت که در انتخاب رنگ مورد علاقه ی خود مشکل دارند. بعد از استقبال مصرف کنندگان از نسخه ی رز گلد ساعت اپل واچ ( مدل ۳۸ میلی متری ۱۸ کا که به قیمت ۱۷ هزار دلار به فروش می رسد )، اپل تصمیم گرفت تا از این رنگ برای نسل بعدی گوشی های خود استفاده کند. عکس هایی از گوشی آیفون ۶s به رنگ رز گلد وارد شبکه های اجتماعی چین شده است. در این عکس ها، گوشی بیشتر از طلایی بودن صورتی به نظر می رسد.
این اولین باری ست که اپل از رنگ های نزدیک به صورتی در آیفون های فلزی خود استفاده می کند. قبلا، این رنگ در Apple iPhone 5c استفاده شده بود اما این گوشی از جنس پلاستیک بود. با این که هر دو گوشی از یک رنگ استفاده می کنند، اما تفاوت زیادی در ظاهر این دو گوشی ایجاد می شود.
در کنار این طرح جدید کمپانی برای اضافه کردن این رنگ به لیست رنگ های گوشی، Apple iPhone 6s و Apple iPhone 6s Plus ، قابلیت های جدیدی خواهند داشت. از جمله ی این قابلیت ها می توان به Force Touch اشاره کرد. همچنین در ساخت این گوشی ها از آلومینیوم سری ۷ هزار استفاده می شود تا از خم شدن دستگاه جلو گیری شود. در این گوشی از چیپ ست Apple A9 برای تامین قدرت دستگاه استفاده می شود و انتظار می رود که دوربین پشت این دستگاه نیز به ۱۲ مگا پیکسل ارتقا پیدا کند. لازم به ذکر است که در حال حاضر دوربین گوشی های اپل ۸ مگا پیکسلی هستند. به نظر می رسد که استفاده از Force Touch ( لمس فشاری ) گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus را ۲ میلی متر نازک تر از مدل های موجود یعنی ۷.۱ میلی متری و ۷.۳ میلی متری کند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.