آیا ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی گیر اس ۲ با آیفون کار میکند؟

0
سامسونگ گلکسی Gear S2 رسمی میشود

شرکت سامسونگ به تازگی در مراسم ایفا ۲۰۱۵ ساعت هوشمند جدید خود را معرفی کرد. این ساعت گلکسی گیر اس ۲ نام داشت که نسبت به نسل قبلی تغییرات چشم گیری را تجربه کرده است. سامسونگ اعلام کرد که ساعت جدید میتواند با اکثر دتگاه غیر سامسونگی که به سیستم عامل اندروید مجهز هستند اتصال پیدا کند. اما آیفون چه ؟ در ادامه با ما همراه باشید.

آیا ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی گیر اس ۲ با آیفون کار میکند؟

سامسونگ با ساعت جدیدش اولین ساعت تایزنی خود را معرفی کرد ، این ساعت همچنین بر خلاف نسل قبلی اش صفحه نمایشی دایره شکل همانند ساعت های سنتی دارد. اما سامسونگ گفته است که گیر اس ۲ میتواند با تمامی دستگاه هایی دارای نسخه ی اندروید ۴.۴ و رم بیشتر از ۱.۵ گیگابایت هستند جفت شود. در حال حاضر به نظر میرسد که این شرکت اولین قدم را برای پشتیبانی از آیفون را برداشته است.

سخنگوی رسمی شرکت سامسونگ در مورد پشتیبانی از آیفون ذکر کرده است که ما در حال تلاش برای پشتیبانی از سیستم عامل iOS هستیم.

اگر این پشتیبانی صورت بگیرد مسلما اصلی ترین رقیب ساعت اپل واچ شرکت اپل گیر اس ۲ سامسونگ خواهد بود.سامسونگ در ساعت جدید خود بسیار پیشرفت کرده است و تمام ایراداتی که از آن در زمینه طراحی گرفته شده بود را بر طرف ساخت. حال اگر بتواند آیفون را هم پشتیبانی کند میتوان گفت بهترین ساعت هوشمندی که سامسونگ تولید کرده ، گیر اس ۲ است.

هنوز سامسونگ جزئیات و اطلاعات بیشتری راجب به این که چه زمانی این پشتیبانی رخ خواهد دارد نگفته است. باید منتظر باشیم تا ببینیم سامسونگ چه خواهد کرد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.