طراحی سایت اینتن

آیا وزیر راه استیضاح می‌شود؟

0 رجبی
آیا وزیر راه استیضاح می‌شود؟
به این پست امتیاز دهید

آیا وزیر راه استیضاح می‌شود؟ طبق گفته سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی قرار است که وزیر راه در 5 محور مورد استیضاح قرار بگیرد که شامل سوءمدیریت در سوانح هوایی و ریلی ، بحران برف و …است. 

خبرگزاری مهر به نقل از زوم تک ، یکی از اصلی ترین گزینه های که سبب شده تا وزیر راه و شهرسازی مورد استیضاح قرار بگیرد سانحه هوایی یاسوج بوده است.

از علت های که برای  استیضاح مطرح شده است چگونگی مدیریت و همچنین عدم توجه به تعهدات های بوده که وزیر راه در زمان اخذ رای آنها را مطرح کرده بود و البته به نمایندگان مجلس و مردم نیز توضیحات لازم و کافی را در مورد حادثه ها مطرح نکرده است.

حادثه ی تلخ سقوط هواپیما

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس این گونه گفته است که هفته اینده در مجلس موضوع استیضاح مطرح می شود و ذکر نموده که قسمتی از تعهدهای که وزیر راه در مورد ناوگان حمل‌ونقل عمومی داده است هنوز محقق و اجرا نشده است.

همچنین وی ادامه داده که روز چهارشنبه در کمیسیون عمران مجلس جلسه ی تشکیل می شود که البته با حضور وزیر راه خواهد بود و در آن کلیه مواردی که به حادثه هواپیما تهران- یاسوج مرتبط است مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان احساس ناراحتی از سقوط این هواپیما اینگونه گفت که با توجه به بررسی های که انجام شده ، این هواپیما حدود 25 سال عمر داشته است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین نیز در مجلس این گونه گفته است که با توجه به شرایط جوی که حاکم بود و برخی از پروازهای یاسوج نیز لغو شد باید این پرواز نیز لغو می گردید با وجود اینکه در چنین شرایطی قطعا مسافران از چنین وضعیتی دلخور می شدند اما منجر به مرگ آنها نمی شد.

در آخر امیدواریم که دیگر چنین حادثه های دلخراش و ناراحت کننده ی در کشور عزیزمان ایران اتفاق نیوفتد.

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.