عضویت در کانال تلگرام زوم تک

زمان استفاده از شارژ ۱۰۰ برابر ایرانسل تمدید شد

۰

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ایرانسل زمان استفاده از شارژ ۱۰۰برابر ایرانسل تا سی روز افزایش یافت ، از اول شهریور ۹۴ کاربران ایرانسل قادر خواهند بود این طرح شگفت انگیز را در بازه زمانی ۳۰ روزه استفاده نمایند ، قبلا طرح شگفت انگیز ایرانسل تا پایان ماه انجام می پذیرفت اما شرکت ایرانسل زمان استفاده از این طرح  جدید شگفت انگیز را تا ۳۰ روز افزایش داد کاربران میتوانند هر زمانی که طرح مذکور را فعال نمودند تا سی روز از آن طرح استفاده نمایند .

نحوه فعال سازی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل

طراح شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل مخصوص کاربران ایرانسل می باشد ، کاربران ایرانسل می توانند با شماره گیری کد دستوری #۴۴۴۴* به این طرح شگفت انگیز دسترسی داشته باشند . همچنین کاربران می توانند با کد دستوری #۱*۴۴۴۴* مستقیم به طرح مورد نظر دسترسی داشته باشند.

کاربران ایرانسلی  با پرداخت ۲۰۰ تومان در ۲۱ شهریور ، ۲۰ هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی خواهند داشت که پس از اولین تماس می توانند تا سی روز این شارژ را استفاده نمایند . التبه این پیشنهاد بستگی به مقدار استفاده شما از سیمکارت بستگی دارد اگر تماس شما بیشتر باشد مطمئن باشید ایرانسل با دریافت مبلغ بالاتری به شما شارژ ۱۰۰ برابر اهدا خواهد کرد.

ایرانسل در این طرح شگفت انگیز جدید به کاربران طرح جزیره هوشمند ایرانسل هم این امکان را قرار داده است که از این طرح جدید شگفت انگیز شارژ ۱۰۰ برابر را قرار داده است.
اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه مکالمه طرح کد شگفتی‌های ایرانسل با شماره گیری کد دستوری #۴۴۴۴*۱۴۱* امکان پذیر می‌باشد.

نظر شما در مورد طرح های جدید ایرانسل چیست به نظرتون ارزش فعالسازی دارد ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.