قابلیت قطع خودکار اینترنت پس از اتمام بسته های همراه سیمکارت های ایرانسل

0
اینترنت همراه ایرانسل قطع خودکار اینترنت

اگر شما هم جزو کسانی بودید که پس از اتمام بسته اینترنت همراهتان از استفاده شارژ مکالمه تان مشکل داشتید از این پس این مشکل را در سیمکارت ایرانسلتان نخواهید داشت. شرکت ایرانسل برای اولین بار در ایران این امکان را برای کاربران سیمکارت های ایرانسل و طرفداران اینترنت همراه بسته ای و تخفیفی ارائه کرده است .قابلیت قطع خودکار اینترنت پس از اتمام بسته های همراه سیمکارت های ایرانسل :  این شرکت  با ارائه ( طرح کنترل مصرف آزاد دیتا ) قابلیت قطع اتوماتیک اینترنت همراه ، پس از اتمام اعتبار زمانی و یا حجمی بسته‌های اینترنت قابلیت مفیدی را برای کاربران خود ارائه کرده است.

آموزش قطع خودکار اینترنت پس از اتمام بسته های اینترنت همراه

کاربران سیمکارت های ایرانسل می توانند با زدن کد دستوری #۳*۲*۳*۵۵۵* قادر خواهند بود این قابلیت را در خطشان داشته باشند که با اتمام اینترنت حجمیشان دیگر از شارژ موجود در گوشیشان کم نخواهد شد.  قطع خودکار اینترنت  : از این رو دسترسی کاربر به خدمات دیتا بعد از اتمام اعتبار زمانی و یا حجمی بسته اینترنت کاملا متوقف شده و کاربر هزینه بیشتر بابت استفاده از طرح مصرف آزاد خارج از طرح نخفیفی نخواهد داشت.

کد های دستوری

بعد از اتمام بسته اینترنتی و قطع موقت دسترسی به اینترنت با یک اسمس حاوی " در صورت نیاز به تمدید اینترنت کد دستوری زیر را به شماره زیر ارسال کنید " و یا شماره کد #۴*۳*۵۵۵* را شماره گیری نمایند. و در طرح مدیریت مصرف آزاد دیتا ، از خدمات اینترنت همراه نسل ۲، ۳ و ۴ ایرانسل به صورت آزاد استفاده نمایند.

 قطع خودکار اینترنت  : ایرانسل این امکان را هم قرار داده است که پس از اتمام حجم و زمان اینترنت همراه یک اسمس حاوی زمان و حجم اتمام اینترنت به کاربران اعلام می شود ، این امکان ایرانسل من نام گرفته است که برای تمامی کاربران فعال است ، حتی زمانی که کاربر از اینترنت آزاد استفاده می نماید هم بصورت یک اسمس به کاربر اطلاع رسانی می شود.

آگاهی از مقدار اعتبار زمانی و حجمی بسته‌های اینترنت با شماره گیری کد #۴*۱*۵۵۵* امکان پذیر می باشد ، همچنین کاربران می توانند در هر لحظه برای مشترکان سیمکارت های ایرانسل امکان پذیر است. امکان استعلام باقی مانده اعتبار حجمی اینترنت و همچنین بسته‌های افزایشی و ترکیبی اینترنت با اجرای شماره گیری کد دستوری #۱۰*۱۴۱* برای کاربران اعتباری ایرانسل امکان پذیر است.

جزئیات بیشتر در مورد خدمات مورد نیاز بستر اینترنت همراه ، تعرفه‌ها و بسته‌های افزایشی اینترنت همراه، بررسی امکان ۳G و ۴G گوشی های هوشمند، مناطق تحت پوشش اینترنت های نسل جدید ، مودم‌های ایرانسل از طریق وب سایت شرکت ایرانسل irancell.ir/internet وجود دارد .هم اکنون شبکه نسل سوم ایرانسل در بیش از ۳۰۰ شهر و دهستان و شبکه نسل چهارم  ایرانسل در بیش از ۶۰ شهر کشور راه اندازی شده است.

منبع : روابط عمومی ایرانسل & irancell.ir

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.