امکان اهدای اینترنت همراه توسط سیمکارت های ایرانسل !

0
اینترنت ایرانسل

شرکت ایرانسل یکی از خوش فکر ترین شرکت های ارائه کننده خدمات تلفن همراه می باشد ، این شرکت هر ماه ترفند های جدیدی برای کاربران خود ارائه می نماید ، این بار این شرکت قابلیت هدیه بسته اینترنت همراه را به کاربران خود ارائه می کند. ، کاربران سیمکارت های ایرانسل می توانند از این پس با فعال کردن بسته های اینترنت آن را به سیمکارت های دیگر هدیه دهند.

 اهدای اینترنت همراه توسط سیمکارت های ایرانسل !

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ایرانسل، کاربران سیمکارت های اعتباری شرکت ایرانسل از این پس قادرند هر یک از بسته های اینترنت روزانه ۱۵ مگابایتی، هفتگی ۱۰۰ مگابایتی و ماهیانه ۲۰۰ مگابایتی را به کاربران دیگر از جمله خانواده یا دوستانشان اهدا کنند ، این روش مواقعی کارایی دارد که دوستان یا یکی از اعضای خانوادتان نیاز به اینترنت دارند ، شما می توانید با روشی که در ادامه مقاله ارائه خواهد شد بسته اینترنتی تان را به وی هدیه دهید.

نحوه ارسال هدیه اینترنت به دوستان

کاربران سیمکارت های اعتباری ایرانسل برای هدیه بسته اینترنت همراه روزانه ۱۵ مگابایتی با هزینه ۵۰۰ تومان ابتدا باید کد دستوری #شماره سیمکارت اعتباری مورد نظر*۱*۱*۵*۵۵۵* را شماره گیری نمایند و همچنین بسته هفتگی ۱۰۰ مگابایتی با هزینه ۲هزار و ۵۰۰ تومان با شماره گیری کد دستوری #شماره سیمکارت اعتباری مورد نظر*۲*۲*۵*۵۵۵* را از سیمکارت اعتباری ایرانسل اجرا نمایند.

همچنین برای هدیه اینترنت ۲۰۰ مگابایتی با اعتبار زمانی ۳۰ روزه  و قیمت ۵۰۰۰۰ ریال ، یا اجرای #شماره سیمکارت اعتباری مورد نظر#۱*۳*۵*۵۵۵* انجام می پذیرد.  با این روش ، شماره سیمکارت ایرانسل مورد نظر باید به  صورت  *********09 انجام دهند.

کاربران که در مناطق تحت پوشش اینترنت نسل ۲ ، ۳ و ۴ هستند میتوانند از این امکان جدید شرکت ایرانسل استفاده نمایند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد اینترنت هدیه به بستگان و دوستان می توانید از وبسایت رسمی شرکت ایرانسل دیدن فرمایید. / irancell.ir

منبع : روابط عمومی ایرانسل

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.