خبرهای جدید درباره آیفون ۶

۰

براساس تازه ترین خبرهای منتشر شده جدید ترین محصول کمپانی اپل یعنی آیفون ۶ با صفحه نمایش خمیده به بازار ارائه خواهد شد.

آیفون 6

آیفون ۶

این فناوری برای اولین بار توسط کمپانی ال جی رونمایی و به دنیای گوشی های هوشمند معرفی گردید. در سال ۲۰۱۳ کمپانی ال جی با معرفی گوشی LG G Flex این فناوری جدید را به دنیای تکنولوژی معرفی کرد .

پس از رونمایی این گوشی شایعاتی از فعالیت کمپانی اپل در حوزه تولید دستگاه های هوشمند با صفحه نمایش خمیده منتشر شد و اینک بکارگیری صفحه نمایش خمیده توسط اپل در گوشی آیفون۶ در سال ۲۰۱۴ این موضوع را بیش از بیش جذاب میکند، چراکه اغلب کمپانی های تولید کننده گوشی های هوشمند به دنبال ارائه محصولی متفاوت و جذاب نسبت به سایر رقبا هستند. در این میان تولید گوشی های هوشمند با صفحه نمایش خمیده هم یک اتفاق جدید به حساب می آید.

البته گفتنی است شایعاتی زیادی در مورد آیفون ۶ منتشر شده است ، بطور مثال قبلا اطلاعاتی در مورد اندازه صفحه نمایش ۴.۷ اینچی آیفون ۶ به بیرون درز کرده بود که چندان هم غیر رسمی نبود. خبر امروز هم چندان به شایعه شبیه نیست و احتمالا این خبر درست باشد ، چرا که منبع انتشار این خبر رسمی بوده و از طرف برخی از مسئولین این کمپانی تایید شده است و همچنین با بررسی خبر های قبلی در مورد تولید گوشی های هوشمند با صفحه نمایش قابل انعطاف همه به درستی این خبر صحه می گذارند.

آیفون 6

آیفون ۶

براساس این خبرها گویا اطراف صفحه نمایش گوشی آیفون ۶ همچون گوشی گلکسی اس ۳ با انحنا همراه باشد  ، خبرها حاکی از این است که این گوشی هوشمند جدید اپل تنها در بدنه اش دارای خمیدگی و انعطاف نیست بلکه این خمیدگی در صفحه نمایش این گوشی هم وجود خواهد داشت ، همانطور که کمپانی ال جی در گوشی جدید LG G Flex هم از صفحه نمایش قابل انعطاف استفاده کرده است.

به هر حال باید منتظر انتشار رسمی آیفون۶ توسط اپل باشیم چرا که اپل همیشه غیر قابل پیش بینی است.

منبع : phonearena


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  
تاپ ترین ها حتما ببینید!