از آیفون ۸ چه خبر ؟ آیا در سال ۲۰۱۷ عرضه می شود ؟

0
آیفون 8

اکنون در منابع و سایت ها شایعاتی پخش شده اند .گویا در سال ۲۰۱۷ ما شاهد آیفون ۸ از طرف اپل خواهیم بود . البته چنین شایعاتی در قبل نیز منتشر شده بود ؛ اما اپل به روند همیشگی خود ادامه داده بود . بر اساس نقل ها اپل امسال iPhone 7 را عرضه خواهد کرد و در ساال بعد از عرضه ی نسخه S این محصول خودداری خواهد کرد .

یکی از تحلیل گران فناوری با نام Mark Moskowitz سخنانی را در این باره گفته است . ادعا او بر این اساس بوده که اپل شاید دچار کمبود نو آوری شود و در آیفون ۷ فقط تغییراتی کوچک و جزئی مانند حذف جک ۳.۵ میلی متری صدا و تغییر در ضخامت گوشی ایجاد کند . برای همین ما در سال ۲۰۱۷ شاهد iPhone 8 خواهیم بود .

او اعتقاد دارد اپل در iPhone 8 قصد دارد انقلابی به پا کند . یکی از این دگرگونی ها به احتمال نمایشگری های OLED خواهد بود که اپل روی آن حساب ویژه ای باز کرده و سفارش های بالایی نیز داشته خواهد بود . در ادامه می توان به دیگر امکاناتی که در آیفون ۸ شاهد آن خواهیم بود اشاره کرد . شارژر وایرلس ( بی سیم ) و بدنه ی متقاوت با روکش شیشه ای ! حتی شایعاتی وجود دارد که می گویند اپل به سنت دیرینه خود دکمه ی Home هم پشت خواهد کرد و در محصول جدید خبری از آن دکمه ی همیشگی نخواهد بود .

طبق گفته ی آقای Mark Moskowitz اگر این شایعات عملی شود اپل با روانه کردن iPhone 8 به بازار می تواند سودی ۱۰.۳ درصدی کند . اما شاید هم اپل به همه ی شایعات پشت کند و محصول خود را مانند محصولات قبلی با پیشرفت در سخت افزار منتشر کند . باید تا سال ۲۰۱۷ منتظر باشیم و ببینیم اپل چه سیاستی را برای محصول های جدید خود پیش خواهد گرفت . شاید هم اگر ایده ها درباره ی iPhone 8 عملی شود بازخورد مناسبی دریافت نکند ، زیرا طرفداران اپل به اصول خود پایبند هستند و شاید نتوانند با آیفون جدید ارتباط برقرار کنند .

به نظر شما اپل ایده ی iPhone 8 را عملی خواهد کرد ؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.