جایگزینی شیشه ی پشتی آیفون ۸ بسیار گران است

۰

گوشی های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس دارای شیشه ی پشتی هستند، که خیلی شیک و زیبا به نظر می رسد اما با تمامی این ویژگی ها جنس آن خیلی ظریف و شکننده است.

کسانی که برای طرح AppleCare برای آیفون خود مبلغی پرداخت می کنند، می دانند که هزینه ی زیادی را می بایست متقبل شوند. مشتریان باید بدانند که جایگزینی شیشه ی پشت گوشی آیفون ۸ واقعا گران تر از جایگزینی صفحه نمایش آن است!

کمپانی اپل در مورد آیفون ۸ اظهار داشت که این مبالغ کاملا معقول بوده و برای هزینه ی خرید وسایل جانبی گوشی نام برده است؛ تنها کاری که کاربران این گوشی باید انجام بدهند این است که به خوبی از گوشی هایشان مراقبت کنند تا مشکلی برایشان پیش نیاید.

توضیحات زیادی در مورد AppleCare در وب سایت این شرکت وجود دارد برای مثال، یک سرویس ۹۹ دلاری رایگان برای “هر گونه آسیب” وجود دارد.

کسانی که ۱۲۹ دلار یا ۱۴۹ دلار برای AppleCare هزینه کنند می توانید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس خود را بیمه کنند؛ این کار باعث می شود که اگر اتفاقی بیافتد شما هزینه ی کمتری بپردازید برای مثال هزینه ی خرید یک شیشه ی پشت برای گوشی های جدید ایفون می تواند خیلی زیاد باشد، ۳۴۹ دلار برای آیفون ۸ و ۳۹۹ دلار برای آیفون ۸ پلاس است که می توان با پرداخت هزینه کمتر آن را بیمه کرد.

در هر حال مواظب گوشی های خود باشید تا هزینه های بعدی شما را از خریدن آن منصرف نکند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading…