آیفون ۷ بدنه ای قوی تر از آیفون های کنونی خواهد داشت

0
آیفون 7 بدنه ای قوی تر از آیفون های کنونی خواهد داشت

چند روز پیش بود که آیفون ۶ اس رسما عرضه شد و اکنون علاقه مندان اقدام به خرید این گوشی جدید شرکت اپل میکنند. اما از هرچه بگذریم ، شایعات برای نسل بعد همیشه وجود دارند ! در کمال تعجب پس از گذشت چند روز از تولد آیفون ۶ اس ، گزارشی تهیه شده که از مشخصات آیفون ۷ خبر میدهد . بنابر گزارش موجود ، آیفون ۷ از جنس مقاوم تری نسبت به آلومینیوم سری ۷۰۰۰ بهره خواهد برد.

این یک گزارشی بود که در چین منتشر شد. بر اساس این گزارش ، اپل قصد دارد که بدنه ی مقاوم تری برای آیفون ۷ تولید کند و برای انجام این کار ، تصمیم گرفته تا از جنس مقاوم تری نسبت به آلومینیوم سری ۷۰۰۰ که در آیفون ۶ اس وجود داشت استفاده کند.

شاید تصور کنید که استفاده از فلزی قوی تر کاری بیهوده خواهد بود و استحکامی بیشتر از آیفون ۶ اس نیاز نیست . اما استفاده از بدنه ای با جنس متفاوت میتواند باعث ضد آب شدن این محصول شود. آیفون ۶ اس را نیز میتوان تا حدودی ضد آب دانست ، چرا که برخی از منابع تایید کرده اند میتواند به مدت یک ساعت در آب دوام بیاورد ، اما همانطور که میدانید اپل هیچ گاه از ضد آب بودن گوشی جدید خود خبر نداد.

در ادامه ، این گزارش به تولید نسخه های متفاوت تری از آیفون ۷ اشاره میکند. گفته شده که آیفون۷ قرار است که در نسخه ی دو سیم کارت هم عرضه شود و همانطور که اشاره شد این گوشی ضد آب خواهد بود. البته طبق گفته ی منبع ، در تعداد محدود تولید خواهد شد.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.