آیفون ۶ اس پیشنهادی برای عمر باطری بیشتر و سرعت اینترنت بیشتر

0
آیفون 6 اس پیشنهادی برای عمر باطری بیشتر و سرعت اینترنت بیشتر

اگر شما دغدغه ی کمبودن سرعت و امکانات اینترنت و وبگردی را در گوشی هوشمند خود دارید و همچنین کاهش قدرت و باطری گوشی بعد از دو سه ساعت کار با گوشی تان را احساس میکنید باید گفت که با استناد به گزارشات ,  محصول بعدی شرکت دارای اتصال به اینترنت سریعتر و سرعت بهتر و همچنین عمر باطری بهتر و بلند تر است .

آیفون 6 اس پیشنهادی برای عمر باطری بیشتر و سرعت اینترنت بیشتر

آیفون ۶ اس با دنیای متفاوت وارد می شود

این گوشی تحت عنوان آیفون ۶ اس با چیپی به نام MDM9635M اجرا خواهد شد .چیپی که توسط کوالکوم در سال ۲۰۱۳ ساخته شد ولی به مرحله ی تولید نرفت تا سال پیش که در iphone 6s  به کار رفت . این چیپ توانایی دانلود تا سقف ۳۰۰ مگابایت بر ثانیه را دارد یعنی دو برابر iphone 6 . چیپ MDM9635M همچنین با نام ۹X35 گوبی شناخته میشود که سازنده های آن قول اصلاح مشکلات و پیشرفت بیشتر نسبت به ۹X25 که درiphone 6 و iphone 6Plus موجود میباشد را داده اند .

عمر باطری بیشتر

این چیپ پیشرفته ی کوالکوم که در آیفون ۶ اس وجود دارد میتواند عمر باطری را بالا ببرد چرا که موثر تر و قدرتمند تر نسبت به مدل های قبلی خود ساخته شده است و همین زیاد بودن عمر باطری چیزی خواهد بود که در آینده سر آن بحث خواهد شد . گفته میشود این باطری کمی ضخیم تر از باطری iphone6 خواهد بود ولی نه آن طور که بسیار محسوس باشد .

سرعت دانلود بیشتر

بیشترین گزارشات اخیر مربوط میشود به تاریخ ریلیز شدن این گوشی یعنی پاییز و زمانی که قرار است سیستم عامل ios 9 نیز پخش شود . ماه گذشته گزارشات مبنی بر این بودند که آیفون ۶ اس کمی ضخیم تر از iphone 6 خواهد بود تا باطری بزرگ تر با گوشی تطبیق پیدا کند البته این که چیپ جدید قابلیت دانلود کردن با سرعت بالا را دارد بدین معنا نیست که کاربران متوجه سرعت های بالاتر باشند چون که سرعت اینترنت در هر صورت مربوط میشود به شرکتی که از آن اینترنت را گرفته اید . بدان معنی است که نسبت به گوشی های دیگر که سرعت اینترنت اصلی شما را به شما عرضه نمیکنند این گوشی عملکرد بهتری خواهد داشت و سرعت اصلی اینترنت شما را در اختیار شما خواهد گذاشت .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.