هزینه تولید هر آیفون ۶ اس ۲۳۴ دلار بر آورد شده است

0
آیفون 6 اس

بعد از معرفی شدن هر محصول جدید ، متخصصان به کالبد شکافی هر یک از آن ها میپدازند. این دید موشکافانه یا به عبارتی کالبد شکافی آیفون ۶ اس هزینه صرف شده برای تولید آن را مشخص میسازد بر همین اساس ، با کالبد شکافی آیفون ۶ اس مشخص شد که اپل برای تولید هر یک از آنها ۲۳۴ دلار هزینه میکند.

آیفون ۶ اس ۲۳۴ دلار بفروش خواهد رسید

آیفون ها یا به کلی محصولات اپل همیشه قیمت بالایی داشته اند. با این حال ، پس از کالبد شکافی این محصول مشخص شد که هزینه تمام شده برای آن ۲۳۴ دلار است. البته به این موضوع هم باید توجه شود که در بخش تحقیق و توسعه همچنین بازاریابی و تبلیغات به این مقدار اضافه میشود.

پس از این کالبد شکافی مشخص شده است که هر یک از سخت افزار های به کار برده شده در آیفون ۶ اس چه مقدار قیمت داشته اند. بر اساس اطلاعات موجود تراشه A9 برابر با ۲۵ دلار، تمامی سنسور ها ۲۲ دلار و قیمتی ۲۰ دلاری برای حافظه ۶۴ گیگابایتی ، تراشه ارتباط رادیویی ۳۶ دلار همچنین دوربین ، باتری و سایر قطعات ۷۳ دلار هزینه داشته اند به علاوه کلید فیزیکی و قاب این گوشی ۳۳ دلار بوده است.

این گوشی در نسخه ی ۶۴ گیگابایتی ۷۴۹ دلار قیمت گذاشته شده است که با فروش هر یک از این گوشی ها ۵۱۵ دلار باقی میماند. این مقدار باقی مانده هم صرف طراحی و توسعه و بازاریابی های اپل خواهد شد.

میتونید خبر های دیگری از این گوشی های هوشمند رو در تمام قابلیت های جدید اپل آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس و اپل آیفون های جدید دو گیگابایت حافظه رم دارند بخوانید.

منبع : eteknix

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.