سفارشات برای آیفون ۶ اس پلاس رنگ رز گلد ، بیش از انتظارت بوده

0
آیفون 6 اس پلاس

طرفداران اپل ، به محض اینکه پنجره ی سفارشات برای آیفون های جدید باز شد دست به کار شدند. بعد از گذشت تقریبا یک روز از آغاز پیش خرید گزارشاتی از میزان سفارشات منتشر شده اند و به نظر میرسد که آیفون ۶ اس پلاس در رنگ رز گلد تاکنون بیشترین میزان سفارش را داشته است.

آیفون ۶ اس پلاس با رنگی جدید ارائه خواهد شد

بعد از گذشت زمان یک روزه از پیش خرید آیفون های جدید ، آیفون ۶ اس پلاس رز گلد ، بیشترین آمار را ثبت کرده است و به دلیل تقاضای بسیار زیاد کاربران زمان پیش بینی شده برای ارسال این مدل به دست کاربران ۳ الی ۴ هفته افزایش پیدا کرده است همچنین دیگر رنگ های ۶ اس پلاس حدود ۲ تا ۳ هفته بعد از سفارش به دست کاربران میرسد.

در رابطه با آیفون ۶ اس در نسخه ی های متفاوتش پیش بینی شده که تاریخ ۳ مهر در آمریکا آماده ارسال خواهند بود. این زمان های اعلام شده تنها در آمریکا نبوده است چرا که اپل بازار اصلی اش در چین میباشد و برای ارسال این محصولات در چین به همین مقدار زمان نیاز مدارد. گفته شده است که آمار ثبت شده در چین هم حاکی محبوبیت بیشتر آیفون ۶ اس رز گلد بوده است.

میتونید خبر های دیگری از این گوشی های هوشمند رو در تمام قابلیت های جدید اپل آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس و اپل آیفون های جدید دو گیگابایت حافظه رم دارند بخوانید.

نظر شما در مورد این رنگ برای گوشی های هوشمند آیفون چی هست ؟ در کل بنظرتون گوشی های اپل ارزش خریدشون نسبت به سایت های دیگر چی هست ؟ منتظر نظرات شما هستیم.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.