عضویت در کانال تلگرام زوم تک

آیفون ۵S و سامسونگ گلکسی S4 بیشترین گوشی های جستجو شده در موتور جستجوی گوگل

۰

با توجه به پایان سال ۲۰۱۳ گوگل گزارشی در مورد ۱۰ برند برتر جستجو شده در موتور جستجوی خود را منتشر کرد ، گوشی های هوشمند آیفون ۵S و سامسونگ گلکسی S4 دو دستگاه تجاری پر جستجو در موتور جستجوی گوگل هستند.

iPhone 5S and Samsung Galaxy S4 are the only smartphones in Google's top 10 2013 trending searches

iPhone 5S and Samsung Galaxy S4 are the only smartphones in Google’s top 10 2013 trending searches

الیته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این دو گوشی هوشمند در کنار گوشی های هوشمند دیگر طرفداران بسیاری را دارا هستند ، اما قبل از انتشار خبر کمپانی گوگل در مورد برند های تجاری برتر جستجو شده ، انتظار اینکه این دو گوشی هوشمند در صدر برند های تجاری جهان قرار بگیرند نبود. البته قبلا هم خبری در مورد پر فروش ترین گوشی های هوشمند جهان با عنوان آیفون۵S و گلکسی S4 پرفروش ترین گوشی های اکتبر ۲۰۱۳ در زوم تک منتشر شد که از برتری این دو گوشی هوشمند نسبت به سایر برند ها رو حاکی بود.

براساس این گزارش گوگل البته گوشی هوشمند آیفون ۵S بیشتر از گوشی هوشمند گلکسی S4 مورد جستجو قرار گرفته است البته در بین پر فروش های ماه اکتبر ۲۰۱۳ هم همین اتفاق افتاده بود و آیفون گوی سبقت رو از گلکسی S4 گرفته بود. در گزارش های قبلی کمپانی اپل در رتبه سوم جستجو ها بود که به رتبه اول و سامسونگ هم در رتبه هشتم بود که به رتبه دوم دست یافته است. در بین ده برند برتر و دستگاه های هوشمند جستجو شده نام کنسول پلی استیشن ۴ سونی هم در رتبه نهم قرار دارد.

برند های نام برده جزو برترین تکنولوژی های جستجو شده توسط کاربران اینترنتی در جهان است گوگل علاوه بر جستجوهای تکنولوژی جستجوی سایر کاملت رو هم اعلام کرد که رتبه های برتر جستجوی مردم بصورت ذیل است : نلسون ماندلا که به تازگی درگذشت ؛ رئیس جمهور سابق آفریقای جنوبی، برنده جایزه صلح نوبل و فعال اجتماعی ؛ پل واکر، هم در لیست بیشترین جستجو های گوگل بوده اند.

راستی شما بیشتر در چه موضوعاتی از موتور جستجوی گوگل استفاده کردید؟

منبع : phonearena.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.