این هفته تصاویری از آیفون ۶ به دنیای اینترنت پا گذاشت.

0
آیفون 6
آیفون 6

با نزدیکی به زمان رونمایی گوشی آیفون ۶ شایعات بسیاری در مورد این گوشی هوشمند اپل در دنیای اینترنت پخش می گردد ، گفتنی است براساس خبر های اعلام شده احتمالا کمپانی اپل در این گوشی هوشمند از صفحه نمایش خمیده و حتی بدنه خمیده استفاده خواهد کرد ، در تصویری که دیروز در دنیای اینترنت منتشر شد این واقعیت بیش از بیش قابل مشاهده است .

آیفون 6
آیفون ۶

در تصویر منتشر شده که توسط یک وبلاگ ایتالیایی پخش شده است ، صحه به تمامی شایعات منتشر شده قبل دارد ، نویسنده این وبلاگ ایتالیایی ادعا می کند این تصویر توسط یکی از منابع آگاه خود اپل منتشر شده است ، البته گفتنی است ، این ترفند های تبلیغاتی گاهی اوقات از طرف خود شرکت های سازنده انجام میگیرد ، دلیل این شایعات هم در حقیقت ایجاد هیجان در بازار برای فروش بهتر و بیشتر محصولات می باشد ، اگر به تصویر منتشر شده توجه کنید متوجه خواهید شد که براساس تصویر این گوشی جدید اپل دارای یک صفحه نمایش چهار و هفت اینچی خواهد بود.

آیفون 6
آیفون ۶

همچنین با توجه به تصویر منتشر شده ادعای ساخت بدنه منحنی شکل هم در این تصویر تایید می گردد ، و اینکه در این تصویر این واقعیت قابل مشاهده است که جای دکمه خانه در آیفون ۶ برخلاف مدل های قبلی در گوشه کناری گوشی جاسازی شده است .

گفتنی است براساس شایعات و خبر های منتشر شده در مورد آیفون ۶ این نتیجه گیری ها از آیفون ۶ انتظار می رود: آیفون ۶ با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی ، دارای بدنه منحنی و خمیده مانند ، بدنه ظریف و نازک نسبت به مدل های قبلی آیفون ، شباهت در طراحی به آیپد ایر ، تغییر جای دکمه خانه از قسمت پایین گوشی به لبه های کناری و دارا بودن صفحه نمایش از تکنولوژی بالای رتینا. امید است با رونمایی نهایی این گوشی هوشمند تمامی این شایعات پایان یابند.

راستی به نظر شما گوشی هوشمند آیفون ۶ با چه تغییراتی رونمایی خواهد شد؟

منبع : phonearena.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.