این هفته تصاویری از آیفون ۶ به دنیای اینترنت پا گذاشت.

۰

با نزدیکی به زمان رونمایی گوشی آیفون ۶ شایعات بسیاری در مورد این گوشی هوشمند اپل در دنیای اینترنت پخش می گردد ، گفتنی است براساس خبر های اعلام شده احتمالا کمپانی اپل در این گوشی هوشمند از صفحه نمایش خمیده و حتی بدنه خمیده استفاده خواهد کرد ، در تصویری که دیروز در دنیای اینترنت منتشر شد این واقعیت بیش از بیش قابل مشاهده است .

آیفون 6

آیفون ۶

در تصویر منتشر شده که توسط یک وبلاگ ایتالیایی پخش شده است ، صحه به تمامی شایعات منتشر شده قبل دارد ، نویسنده این وبلاگ ایتالیایی ادعا می کند این تصویر توسط یکی از منابع آگاه خود اپل منتشر شده است ، البته گفتنی است ، این ترفند های تبلیغاتی گاهی اوقات از طرف خود شرکت های سازنده انجام میگیرد ، دلیل این شایعات هم در حقیقت ایجاد هیجان در بازار برای فروش بهتر و بیشتر محصولات می باشد ، اگر به تصویر منتشر شده توجه کنید متوجه خواهید شد که براساس تصویر این گوشی جدید اپل دارای یک صفحه نمایش چهار و هفت اینچی خواهد بود.

آیفون 6

آیفون ۶

همچنین با توجه به تصویر منتشر شده ادعای ساخت بدنه منحنی شکل هم در این تصویر تایید می گردد ، و اینکه در این تصویر این واقعیت قابل مشاهده است که جای دکمه خانه در آیفون ۶ برخلاف مدل های قبلی در گوشه کناری گوشی جاسازی شده است .

گفتنی است براساس شایعات و خبر های منتشر شده در مورد آیفون ۶ این نتیجه گیری ها از آیفون ۶ انتظار می رود: آیفون ۶ با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی ، دارای بدنه منحنی و خمیده مانند ، بدنه ظریف و نازک نسبت به مدل های قبلی آیفون ، شباهت در طراحی به آیپد ایر ، تغییر جای دکمه خانه از قسمت پایین گوشی به لبه های کناری و دارا بودن صفحه نمایش از تکنولوژی بالای رتینا. امید است با رونمایی نهایی این گوشی هوشمند تمامی این شایعات پایان یابند.

راستی به نظر شما گوشی هوشمند آیفون ۶ با چه تغییراتی رونمایی خواهد شد؟

منبع : phonearena.com


حتما بخوانید : بهترین پاوربانک های جهان | ثروتمندترین دختر ایرانی | راز جوانی
loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

   
عضویت در کانال تلگرام زوم تک