اپلیکیشن اپل موزیک به زودی در مارکت های اندرویدی

0
اپلیکیشن اپل موزیک به زودی در مارکت های اندرویدی

اپل در حال کار بر روی نرم افزار مخصوص iOS است تا آن را برای عرضه در مارکت گوگل پلی ارائه کند. این نرم افزار در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد و برای کسانی که به موسیقی علاقه دارند میتواند تجربه ی بسیار خوبی باشد. در حال حاضر این دومین اپلیکیشنی است که از سوی اپل برای اندروید ارائه می گردد.

همانطور که گفتیم این دومین نرم افزاری است که از سوی اپل برای پلتفرم اندروید ارائه میگردد و میتواند قدمی محکم تر برای گسترش اپلیکشین اپل موزیک باشد. پیش از این اپل قول داده بود که نرم افزار اپل موزیک را برای اندروید ارائه خواهد کرد. در ابتدا اپل برای اندروید نرم افزاری را ارائه نمود که افراد میتوانستند راحت تر اقدام انتقال محتوا از اندروید به iOS کنند در واقع برای کاربرانی طراحی شده بود که قصد مهاجرت دارند.

تقریبا پنج ماه پیش بود که اپل گفت اپل موزیک را برای اندروید نیز در دسترس قرار خواهد داد و اکنون پاییز فرا رسیده و برخی از کاربران اندروید نسخه ی بتای این نرم افزار را دریافت کرده اند تا آزمایش ها انجام شود.

اما از تفاوت ها ، یک فرق عمده بین اپل موزیک نسخه ی اندروید و iOS وجود دارد. در اپل موزیک نسخه ی iOS کاربران میتوانند سه ماه به شکل آزمایشی و رایگان از این نرم افزار استفاده کنند و سپس مبلغی را بپردازند تا اشتراک آن را خریداری کنند. اما در نسخه ی اندروید قابلیت نسخه ی آزمایشی وجود ندارد.

کمپانی اپل برای کاربرانی که به صورت تک نفره این سرویس را خریداری میکنند ۹.۹۹ دلار در ماه و خانواده هایی تا ۶ نفر عضو ۱۴.۹۹ دلار قیمت در نظر گرفته است. این قیمت های ذکر شده در هر دو نسخه ی اندروید و iOS مشترک است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.