آیپد مینی ۴ ویژگی هایی مشابه با طراحی ایپد ایر ۲ خواهد داشت

0
آیپد مینی 4 به ویژگی هایی مشابه با طراحی ایپد ایر 2 خواهد داشت

با توجه با گزارشی که به تازگی منتشر شده است اپل به زودی آیپد مینی ۴ جدید را در سال ۲۰۱۶ راه اندازی خواهد کرد. همچنین بر اساس این گزارش گفته شده است که این دستگاه طراحی مشابه با ایپد دیگر این شرکت ، آیپد ایر ۲ خواهد داشت. با ما همراه باشید.

آیپد مینی ۴  ویژگی هایی مشابه با طراحی ایپد ایر ۲ خواهد داشت

از این قرار ،  آیپد مینی جدید به ظاهر و مشخصاتی مانند نسل قبلی ایپد های اپل یعنی ایپد ایر ۲ مجهز خواهد بود . اما تنها تفاوتی که وجود دارد که در نام این ایپد  هم کاملا مشهود است یعنی مینی، پس ایپد مینی ۴ تمام مشخصات ایپد ایر ۲ را خواهد داشت با یک صفحه نمایش کوچک تر به نسبت آن.

ایپد مینی جدید ، شایعه است که با پردازنده ی A8 میاید و ظاهرا نیز دوربین ۸ مگاپیکسلی با کارایی اپل iSight  را دریافت خواهد کرد.

در حال حاضر ایپد مینی کنونی که در بازار ایران هم موجود است ضخامتی برابر با ۷.۵ میلی متر را دارد. اما چون گفته شد طراحی ایپد ایر ۲ را خواهد داشت ، پس ایپد مینی جدید ضخامت ایر۲ را که ۶.۹ میلی متر بود . دارا خواهد شد.

در مورد خود شرکت اپل نیز شایعاتی وجود دارد. مثل اینکه ایپدی جدید با نام ایر ۳ راه اندازی خواهد شد و این دستگاه هم همان طراحی ایپد ایر ۲ را خواهد داشت . اگر چه اپل گوشی های جدید خود  یعنی  iPhone 6S و ۶S Plus را با پردازنده ی A9 عرضه خواهد کرد اما گفته میشود که ایپد مینی ۴ و ایپد ایر ۳ همان پردازنده ی A8 را خواهند داشت. هنوز هیچ جزئیاتی راجب اینکه این دستگاه یا دستگاه ها چه زمانی عرضه و راه اندازی خواهند شد موجود نمیباشد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.