شایعه عرضه ایپد ایر ۳ در سال جاری

0
شایعه عرضه ایپد ایر 3 در سال جاری

با توجه به مستندات یک گزارش جدید ، که توسط نشریه Digitimes تایوانی ارائه شده است ، شرکت اپل قصد دارد که یک آیپد دیگر هم در این سال با نام ایپد ایر ۳ معرفی کند.

شایعه عرضه ایپد ایر ۳ در سال جاری

 

قبل از پرداختن به جزئیات ، باید ذکر کرد که اگر چه این نشریه در موارد متعددی از پیش بینی های گوشی های هوشمند و تبلت ها موفق عمل کرده و گفته هایش به واقعیت بدل شده اند اما هنوز هم این موضوع بیش از یک شایعه نیست. به این ترتیب راجب به آیپد ایر ۳ با شک و تردید ، مشخصات را عنوان میکنیم.

بر خلاف گزارشات اخیر که ذکر میکردند اپل ایپد مینی ۴ با قابلیت بهبود یافته متعددی روانه بازار خواهد شد ، دیجیتایمتر ادعا میکند که نسل چهارم ایپد اپل تنها یکسری ارتقا های کوچک در مقایسه یا ایپد مینی ۳ تجربه خواهد کرد.

در این گزارش همچنین به شایعات فعلی که در مورد آیپد پرو به وجود آمده اند اشاره ای نشده است. منابع متعددی نشان داده اند که این ایپد ۱۲.۹ اینچی خواهد بود ، اما در این گزارش هیچ اشاره ای به این موضوعات نشده است.

در این گزارش همچنین ادعا شده است که تقاضا برای تبلت ها با کاهش رو به رو شده است و تولید کنندگان هم پا به محصولات کاربردی دیگری گذاشته اند. مانند تلفن های هوشمند ، صنایع پوشدنی و یا صنعت خودرو سازی . در رابطه با کاهش تقاضا ذکر شده است که با ظهور فبلت ها چنین اتفاقی افتاده و در حال حاضر هیچ نشانه ای وجود ندارد که این بازار به زودی رونق خواهد گرفت.

گفته شده که اپل قصد دارد آیپد خود را در ماه اکتبر معرفی کند ، اگرچه در بعضی از گزارشات هم عنوان شده که رونمایی از نسل جدید آیپد اپل در امتداد مراسم رونمایی از آیفون های ۶S و ۶S PLUS اتفاق خواهد افتاد در تاریخ ۹ سپتامبر. تا روز کنفرانس کمتر از یک ماه باقی مانده اند ، بنا براین برای فهمیدن برنامه های اپل زمان زیادی را نباید انتظار کشید.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.