آی اوس ۸ (iOS 8) رونمایی شد

0
آی اوس 8 (iOS 8)
آی اوس 8 (iOS 8)

کمپانی اپل بالاخره جدید ترین نسخه سیستم عامل خود را برای گوشی های هوشمند و آیپد هایش رونمایی کرد ، پارسال هم دقیقا همین زمان ها کمپانی اپل از آی اوس ۷ رونمایی کرد ، پس از یکسال نوبت به انتشار جدید ترین نسخه از سیستم عامل کمپانی اپل شد ، سال قبل اپل قبل از ارائه دو قلوی های افسانه ای خود یعنی آیفون ۴s و ۴c را هم رونمایی کرد ، یعنی فاصله چندانی از رونمایی سیستم عامل جدید نگذشت که گوشی های هوشمند اپل هم معرفی شدند.

آی اوس 8 (iOS 8)
آی اوس ۸ (iOS 8)

امسال هم احتمالا همین اتفاق خواهد افتاد ، یعنی با رونمایی از سیستم عامل جدید اپل مطمئنا گوشی هوشمند جدید اپل یعنی آیغون ۶ بزودی رونمایی خواهد شد ، مطمئنا کمپانی اپل این گوشی هوشمندش را با سیستم عامل جدید آی اوس ۸ رونمایی خواهد کرد ، البته گفتنی است ، نسخه آزمایشی این سیستم عامل در دسترس کاربران قرار گرفته است ، و زمان نهایی عرضه این سیستم عامل پاییز ۲۰۱۴ اعلام شده است ، اما احتمالا عرضه نهایی این سیستم عامل به پاییز نماند و به همراه رونمایی از آیفون ۶ سیستم عامل جدید هم به همراه آن رونمایی گردد.

گفتنی است جزئیات زیادی از این سیستم عامل فاش نشده است ، اما با توجه به خبر های گذشته در مورد سیستم عامل جدید اپل گرافیکی شدن محیط سیستم عامل و رابط کاربری از ویژگی های این سیستم عامل بیان شده است ، قبل از ارائه نهایی این سیستم عامل ، اپل اعلام کرده است که به توسعه دهندگان اپلیکیشن های آی اوس هزینه هایی بابت محلی سازی اپلیکیشن ها با سیستم عامل جدید داده خواهد شد ، علاقه مندان به این حوزه می توانند با محلی سازی اپلیکیشن های آی اوس ۸ می توانند ۹۰ دلار از اپل جایزه بگیرند.

در بازار گوشی های هوشمند امروز چندین کمپانی مطرح جهان جدید ترین گوشی ها و دستگاه های هوشمندشان را رونمایی کرده اند و دنیای تکنولوژی منتظر رونمایی جدید ترین گوشی هوشمند اپل یعنی آیفون ۶ هستند. قبلا خبر های زیادی در مورد آیفون ۶ منتشر شده است شما می توانی آخرین خبر های این گوشی هوشمند رو در مقاله آیفون ۶ بزودی! مطالعه کنید. در این خبر زمان ارائه آیفون ۶ مرداد ۱۳۹۳ اعلام شده است.

منبع : phonearena.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.