آی اوس ۸ (iOS 8) رونمایی شد

۰

کمپانی اپل بالاخره جدید ترین نسخه سیستم عامل خود را برای گوشی های هوشمند و آیپد هایش رونمایی کرد ، پارسال هم دقیقا همین زمان ها کمپانی اپل از آی اوس ۷ رونمایی کرد ، پس از یکسال نوبت به انتشار جدید ترین نسخه از سیستم عامل کمپانی اپل شد ، سال قبل اپل قبل از ارائه دو قلوی های افسانه ای خود یعنی آیفون ۴s و ۴c را هم رونمایی کرد ، یعنی فاصله چندانی از رونمایی سیستم عامل جدید نگذشت که گوشی های هوشمند اپل هم معرفی شدند.

آی اوس 8 (iOS 8)

آی اوس ۸ (iOS 8)

امسال هم احتمالا همین اتفاق خواهد افتاد ، یعنی با رونمایی از سیستم عامل جدید اپل مطمئنا گوشی هوشمند جدید اپل یعنی آیغون ۶ بزودی رونمایی خواهد شد ، مطمئنا کمپانی اپل این گوشی هوشمندش را با سیستم عامل جدید آی اوس ۸ رونمایی خواهد کرد ، البته گفتنی است ، نسخه آزمایشی این سیستم عامل در دسترس کاربران قرار گرفته است ، و زمان نهایی عرضه این سیستم عامل پاییز ۲۰۱۴ اعلام شده است ، اما احتمالا عرضه نهایی این سیستم عامل به پاییز نماند و به همراه رونمایی از آیفون ۶ سیستم عامل جدید هم به همراه آن رونمایی گردد.

گفتنی است جزئیات زیادی از این سیستم عامل فاش نشده است ، اما با توجه به خبر های گذشته در مورد سیستم عامل جدید اپل گرافیکی شدن محیط سیستم عامل و رابط کاربری از ویژگی های این سیستم عامل بیان شده است ، قبل از ارائه نهایی این سیستم عامل ، اپل اعلام کرده است که به توسعه دهندگان اپلیکیشن های آی اوس هزینه هایی بابت محلی سازی اپلیکیشن ها با سیستم عامل جدید داده خواهد شد ، علاقه مندان به این حوزه می توانند با محلی سازی اپلیکیشن های آی اوس ۸ می توانند ۹۰ دلار از اپل جایزه بگیرند.

در بازار گوشی های هوشمند امروز چندین کمپانی مطرح جهان جدید ترین گوشی ها و دستگاه های هوشمندشان را رونمایی کرده اند و دنیای تکنولوژی منتظر رونمایی جدید ترین گوشی هوشمند اپل یعنی آیفون ۶ هستند. قبلا خبر های زیادی در مورد آیفون ۶ منتشر شده است شما می توانی آخرین خبر های این گوشی هوشمند رو در مقاله آیفون ۶ بزودی! مطالعه کنید. در این خبر زمان ارائه آیفون ۶ مرداد ۱۳۹۳ اعلام شده است.

منبع : phonearena.com


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  
تاپ ترین ها حتما ببینید!