نسخه سوم بتا سیستم عامل IOS 8 برای دانلود در دسترس قرار گرفت

2

همان طور که میدانید همزمان با کنفرانس بین المللی اپل که ماه گذاشته برگزار شد، اپل نسخه جدیدی از سیستم عامل IOS 8 را معرفی کرد که نسخه اصلی این سیستم عامل در ماه پاییز و همزمان با معرفی آیفون ۶ برای دانلود در دسترس قرار میگیرد. اما نسخه سوم از IOS 8 Beta هم اکنون برای دانلود آماده شده است.

در نسخه سوم بتا آی او اس ۸ ، بسیاری از باگ ها و مشکلاتی که در دو نسخه قبلی وجود داشت برطرف شد. اما متاسفانه اپل نسخه های بتا خود را برای توسعه دهندگان اپل قرار داده است تا آن را در دستگاه های خود تست کنند تا بتوانند مشکلات احتمالی را تا رونمایی از این سیستم عامل برطرف کنند.

ios-8-6-iphone-5s

این نسخه در حال حاضر برای توسعه دهندگان اپل در دسترس قرار گرفته است که می توانند در دستگاه های آیفون ، آیپد و آیپاد فقط برای دستگاه هایی که از نرم افزار جدید استفاده میکنند قابل استفاده است. اما برای کسانی که توسعه دهنده نیستند و به عنوان کاربر معمولی نسخه بتا آی او اس را نصب کرده اند ممکن است با نصب نسخه سوم مشکلاتی برای آنها بوجود آید اما پیشنهاد ما به شما این است که تا زمان رونمایی از IOS 8 از نسخه قبلی ۷.۱ خود استفاده کنند.

منبع : Bgr

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.