طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

iOS 11.4 و ایجاد مشکل در آیفون های قدیمی

0

اخیرا کمپانی اپل بروزرسانی جدید iOS 11.4 را برای دستگاه های اپلی انتشار داد و تعداد بسیار زیادی از کاربران این بروزرسانی را دریافت کردند. همانطور که می دانید، از زمانی که اپل بروزرسانی iOS 11 را برای کاربرانش ارائه داد، این سیستم عامل مشکلات بسیار زیادی داشت و سبب ایجاد نارضایتی بسیاری از کاربران شد. اکنون نیز بروزرسانی نسخه ی چهارم iOS 11 نیز ایجاد یک مشکل بزرگ در آیفون های قدیمی تر کرده است.

برخی از کاربران گزارش داده‌اند که بعد از نصب iOS 11.4 بر روی آیفون‌ های قدیمی‌ تر، باتری موبایلشان با سرعت زیادی در حال خالی کردن شارژ می باشد. این مسئله به قدری جدی است که در انجمن Apple Communities در پستی در این خصوص بیش از ۱۳۰۰ کامنت ثبت شده است. یکی از کاربران گوشی آیفون 6 نیز گفته است، باتری آیفونش بدون اینکه اصلا از آن استفاده کند خالی شده و در یک نصف روز شارژ آیفونش به صفر رسیده است.

یکی از کاربران که گوشی آیفون 6S این کمپانی را دارد می‌ گوید، شب خوابیده و صبح زمانی که بیدار شده است 60 درصد از گوشی اش خالی شده و او پس از مشاهده ی این مسئله متوجه شده آیپدش نیز همین مشکل را پیدا کرده است. یک کاربر دیگر که وضعیت وخیم‌ تری دارد، می‌ گوید هر 20 ثانیه یک درصد از شارژش خالی می‌ شود و هیچ دلیلی برای آن مشاهده نمی کند. گرچه بیشتر شکایت‌ ها مرتبط با آیفون 6 و 6S می باشد ولی شکایاتی نیز در مورد آیفون 7 و 7 پلاس نیز به ثبت رسیده است.

برخی از این کاربران که توانسته‌ اند راه حلی برای مشکل خود پیدا کنند به دیگر افراد مشاوره می‌ دهند، همانند خاموش کردن وای فای که مصرف باتری را از 10 درصد در ساعت به 1 درصد کاهش می دهد. برخی دیگر از کاربران نیز لوکیشن و بلوتوث و دیگر قابلیت‌ های گوشی خود را خاموش می کنند. احتمالا این مشکل اصلی باگی است در ارتباط با وای فای در iOS 11.4 که با غیر فعال کردن وای فای می‌ توان جلوی خالی شدن باتری را گرفت اما لازم به ذکر است که از سوی کمپانی اپل هنوز هیچ بیانیه‌ ای صادر نشده است.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران