طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

معرفی انتشارات قلم چی

0

انتشارات قلم چی : کانون فرهنگی آموزشی قلم چی از سال 1384 وقف شد وهدف های گسترده ی را برای دانش آموزان عزیز پیش گرفته است.برخی از اهداف مهم این کانون شامل 1)ساخت مدارس و کتابخانه 2)انجام اقدامات متنوع فرهنگی 3)بورسیه آموزشی و مالی دانش آموزان سخت کوش در مناطق محروم می باشد.

تخمین رتبه در قلم چی

دانش آموزانی که می خواهند رتبه کنکور خود را با استفاده از کنکورهای سال گذشته تخمین بزنند می توانند به قسمت تخمین رتبه کنکور  وب سایت انتشارات قلم چی مراجعه کنند و گروه آموزش خود  و سال کنکور را انتخاب نموده و نتایج تخمین را مشاهده کنند. دقت داشته باشید که در تخمین رتبه تاثیر معدل در نظر گرفته نمی شود.

ثبت نام قلم چی

دانش آموزانی که قصد دارند در کانون قلم چی ثبت نام کنند می توانند به آدرس وب سایت قلم چی مراجعه کنند و برای شروع شماره تماس خود را وارد کنند و بعد از تایید و وارد کردن اطلاعات دقیق فردی خود در کانون قلم چی ثبت نام نمایند.

در مراحل ثبت نام به دانش آموزان عزیز کد رهگیری داده می شود که در همان این کد همان شماره ملی آنها خواهد بود.

برنامه راهبردی قلم چی

چهارم ریاضی :  دانلود

چهارم تجربی : دانلود

چهارم انسانی :دانلود

هنر : دانلود

زبان : دانلود

کتاب خانه آنلاین قلم چی

در صورتی که به کتابی نیاز داشته اید که فرصت ندارید به کتاب فروشی بروید و آن را خریداری کنید یا می خواهید پیش از خرید نگاه کلی به کتاب داشته باشید می توانید از قسمت کتاب خانه آنلاین قلم چی کمک بگیرید. در این قسمت کتاب های برای گروه های مختلف وجود دارد که شما به صورت آنلاین می توانید آنها را مطالعه کنید.

نفرات برتر قلم چی

در تصویر زیر نفرات برتر  کانون را مشاهده می کنید که در کنکور سال 96 توانسته اند موفق باشند.

کانون قلم چی

صفحه شخصی پشتیبان قلم چی

اگر از دانش آموزانی هستید که در کانون ثبت نام کرده اید و برای خودتان پشتیبان دارید می توانید به وب سایت قلم چی مراجعه کنید و درقسمت پشتیبان ، نام یا نام خانوادگی پشتیبان خود را وارد کنید و به صفحه شخصی او وارد شوید و با پشتیبان خود از این طریق ارتباط داشته باشید.

در ادامه با زوم تک همراه شوید….

 

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران