افزایش ناگهانی رزلوشن تصاویر تا ۱۰۸۰ پیکسل در اپلیکیشن اینستاگرام

0
اپلیکیشن اینستاگرام روی کامپیونر

اینستاگرام در حال افزایش سایز تصاویری است که کاربران از طریق اپلیکیشن های  موبایل خود به پست می گذارند. نتیجه آن رونمایی از یک سرویس به اشتراک گذاری عکس است که جزئیات بیشتری از عکس ها را به نمایش می گذارد.

افزایش کیفیت اپلیکیشن اینستاگرام

سخنگوی اینستاگرام در روز دوشنبه اظهار داشت: iOS و اپلیکیشن های اندروید در حال بروزرسانی تصاویر در سایز  پیکسل هستند. او همچنین اضافه کرد که هم اکنون، کاربران باید این بروزرسانی ها را در اختیار داشته باشند و در پایان گفته های خود بیان کرد که اینستاگرام نیز مدتی است این بروزرسانی ها را آغاز کرده و انتظار می رود این پروسه به اتمام رسیده باشد.
سخن گوی اینستاگرام با بیان اینکه ورژن این رزلوشن بهبودیافته از طریق مرورگرهای دسکتاپ نیز در دسترس کاربران قرار خواهدگرفت؛ سخن را کوتاه کرد.

اینستاگرام از سال ۲۰۱۰ آغاز بکار کرد .

اینستاگرام در شروع کار خود در سال ۲۰۱۰، ماکزیمم سایز تصاویر را به  پیکسل محدود کرده بود زیرا در آن زمان، بیشتر موبایل ها قابلیت گرفتن عکس های خیلی بزرگتر از این اندازه را نداشتند. اما با گذشت زمان و مجهز شدن تلفن های هوشمند به دوربین های خیلی بهتر، این محدودسازی رفته رفته مورد نارضایتی  مردم قرارگرفت.
این حد جدید تعیین شده، اولین بار در روز جمعه، توسط افرادی که منابع اینستاگرام را مرور می کردند؛ امتحان شد.
اینستاگرام که در سال ۲۰۱۲ توسط کمپانی فیس بوک به قیمت ۱ بیلیون دلار خریداری شد؛ ادعا می کند که هم اکنون، ماهانه حدود  300میلیون کاربر فعال دارد.

این رو میدونستید که اپلیکیشن اینستاگرام رو میتونید به کامپیوتر های خانگی هم نصب کنید و استفاده نمایید ؟ پیشنهاد میکنم آموزش نصب اینستاگرام روی کامپیوتر رو از بخش چگونه و چطور زوم تک بخوانید تا نحوه نصب اینستاگرام روی کامپیوتر رو یاد بگیرید. اگر هر سوال دیگری در مورد اینستاگرام داشتید در بخش نظرات این پست بپرسید تا پاسخ داده شود.

منبع : Pcworld

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.