اینستاگرام سقف مدت ویدئو های کاربران را ۴ برابر مقدار فعلی نمود

0
ویژگی های جدید اینستاگرام

اگر شما از کاربران و علاقه مندان شبکه ی اجتماعی اینستاگرام هستید خبر های خوبی برایتان داریم،مدت زمان مجاز ویدئو های ارسالی تان از ۱۵ ثانیه به ۶۰ ثانیه افزایش پیدا کرده که این قابلیت هم اکنون در اختیار برخی از کاربران قرار دارد و به زودی برای کلیه ی کاربران نیز اعمال خواهد گردید.

علاوه بر این خبر خوب ویژه ای برای کاربران اینستاگرام در آیفون ها داریم که لبخند را بر صورتشان خواهد نشاند ، اینستاگرام امکان جدید را برای کاربران نسخه ی آی او اس خود اضافه نموده است که با استفاده از آن کاربران خواهند توانست تا ویدئوهای خود را با یکدیگر ادغام کنند و با توجه به افزایش طول مدت ویدئو ها این مساله فوق العاده جالب خواهد بود و کاربران بار دیگر می توانند خلاقیت های خود را در این شبکه ی اجتماعی به نمایش بگذارند.

اینستاگرام در بیانیه ی رسمی خود راجع به این تغییرات جدید می گوید:”نیت ما تبدیل فضای اینستاگرام به یک محیط جالب و جذاب می باشد و دوست داریم تا راه های بهتر و قوی تری را برای نمایش فیلم های موجود در اینستاگرام به کاربرانمان ارائه کنیم ، اکنون می توانید داستان خود را در ۶۰ ثانیه نمایش دهید و این تنها یکی از قابلیت های جدیدی است که برای امسال در نظر گرفته ایم”

شما هم اکنون می توانید تا بفهمید که آیا از آن دسته کاربرانی هستید که این قابلیت جدید برایشان اعمال شده است و یا خیر ، تنها راه آن هم این است که سعی کنید ویدئویی ۶۰ ثانیه ای بر روی حساب کاربری خود پست نمایید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.