۲۵ درصد از کاربران اینستاگرام از دایرکت این برنامه استفاده میکنند

3

اینستاگرام سرانجام نخستین آمار استفاده کاربران خودش از سرویس پیام خصوصی تصویری را اعلام کرد، این سرویس جدید در ماه دسامبر سال گذشته به کاربران خودش معرفی شد. طبق خبری که سایت Fortune اعلام کرده است تا ماه گذشته حدود ۲۵ درصد از کاربران اینستاگرام از دایرکت اینستا برای فالوورهای خودشان استفاده میکنند.

۲۵ درصد ۴۰ میلیون کاربر این برنامه برای استفاده از سرویس اینستاگرام چیز وحشتناکی نیست چون که مادر تمام برنامه های اشتراکی یعنی فیس بوک بعد از معرفی سرویسی در برنامه خودش، چیزی کمتر از این مقدار را بدست آورد. اما این درصد خیلی کمتر از آن چیزی است که سرویس اینستاگرام در مسیر بزرگراهی خودش برای معرفی سرویسی در برنامه خودش می باشد.

با اینکه سرویس دایرکت اینستاگرام در گوشه بالای برنامه بکار گذاشته شده است اما شاید خیلی از کاربران نمیدانند این سرویس برای چه چیزی کاربرد دارد یا اصلا این دایرکت اینستا را پیدا نمیکنند.

در واقع سرویس دایرکت اینستاگرام ، سرویسی برای فرستادن عکس و ویدئوی مورد نظر خودتان به کاربری می باشد که متاسفانه از آن بی خبر هستند حتی شما می توانید تصاویر خودتان را به همراه ویرایشگری که درون این برنامه قرار دارد ادیت کنید و سپس اقدام به ارسال کنید.

منبع : fortune

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

  1. سلام من دایرکتم مشکل داره اصلا هرکی واسم دایرکت میفرسته نمیتونم ببینم همش خطا میده قبلا خیلی ازش استفاده میکردم الان نمیشه کمک کمک

    همش ارور میده فقط پروفایل من اینجوره    این مشاره منه کمک کنید تورخدااا

    ۰۹۳۹۰۸۴۸۱۳۰

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.