وارد کردن اشتباه قلم S Pen در گوشی Galaxy Note5 باعث خرابی می شود

0
وارد کردن اشتباه قلم S Pen در گوشی Galaxy Note5 باعث خرابی می شود

قبل از گوشی Galaxy Note 5 Samsung ، مدل های نوت قبلی طوری طراحی شده بودند تا از وارد کردن قلم  S Pen در جهت اشتباه به داخل سوراخ جلوگری کنند. اما در گوشی Galaxy Note5 سامسونگ از حرکت فنری برای سهولت کار کاربران هنگام خارج کردن قلم استفاده کرده است. و با این تکنولوژی جدید، سامسونگ مکانیزم امنیتی که از وارد شدن بر عکس قلم S Pen جلوگیری می کرد را غیر فعال کرده است.

مشکل بزرگی که با این کار برای کاربران Galaxy Note 5 به وجود می آید این است که اگر آن ها به طور اتفاقی قلم خود را بر عکس وارد گوشی کنند، موجب خسارت دائمی به گوشی خود می شوند. با وارد کردن قلم در جهت اشتباه، یا قلم S Pen برای همیشه داخل دستگاه گیر می کند، و یا تکنولوژی حرکت فنری دستگاه خراب شده و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید. در هر دو صورت قابلت شناسایی  S Pen دیگر کار نمی کند و قلم شما بلا استفاده خواهد بود.

اگر شما از دستگاه Samsung Galaxy Note 5 استفاده می کنید، این را به عنوان یک هشدار جدی بگیرید: مطمئن شوید که قلم S Pen را در جهت درست سر جایش می گذارید. مهمتر از آن، اگر گوشی خود را به کسی قرض می دهید، باید حواستان باشد که قلم را بر عکس وارد نکنند. و این قطعا شامل بچه ها می شود، که شاید اصلا متوجه نشوند که چگونه قلم را وارد جایش می کنند.

نمی توانیم به طور قطع چیزی راجع به این موضوع بگوییم اما شاید کمپانی سامسونگ طرح دیگری از گوشی Galaxy Note 5 را وارد بازار کند که این مشکل در آن بر طرف شده، کاری که بسیاری از سازندگان گوشی ها هنگام شناسایی چنین مشکلی انجام می دهند. اما اگر چنین اتفاقی رخ نداد، حداقل امیدواریم که این کمپانی در گوشی های بعدی خود، به این نکته توجه کرده و آن را تصحیح کند.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.