با سیستم نورپردازی هوشمند Ilumi آشنا شوید

0
لامپ هوشمند Ilumi BR30

نمونه های زیادی از سیستم های نورپزدازی های هوشمند به تولید رسیده اند ، اما محصول جدید شرکت Ilumi و یا Ilumi BR30 کمی متفاوت است ، این لامپ ضد آب بوده و می تواند از طریق شبکه ی محلی با دیگر لامپ های تولید شرکت Ilumi تشکیل یک شبکه را بدهد که می تواند سیستم روشنایی هوشمند خانه ی شما را به مرحله ی بعدی ارتقا دهد.

با پیشرفت روزانه ی فناوری اینترنت اشیاء هوشمند سازی لوازم خانه و وسایل به سیر تکاملی آنها بدل گردیده است ، ما انواع وسایل هوشمند را تا به امروز برایتان معرفی کردیم ، حتی چتر هوشمند !

Ilumi نیز اولینشرکت سازنده ی لامپ هوشمند نمی باشد و قبل از آن هم محصولاتی با نامهای Philips Hue و محصولات شرکت Cree به بازار فرستاده شده بودند ، اما Ilumi BR30 اولیم لامپ هوشمندی است که می تواند به واسطه ی ضد آب بودنش در فضای باز استفاده گردد ، می توان این لامپ ها را در حیاط ، در بالکن کنار گاراژ و هر جایی نصب نمود ، این لامپ دارای گواهینامه ی Ip64 می باشد که خیالتان را از دوام این محصول زیر برف و باران و آفتاب جمع خواهد نمود ، مهم ترین نکته ای که باید در مورد این لامپ به آن اشاره شود این است که لامپ های Ilumi قادر هستند تا با استفاده از اینترنت محلی شبکه ای متشکل از ۵۰ عدد لامپ را چه در داخل خانه و چه در فضای داخل حیات و یا اطراف خانه را ایجاد کنند و با استفاده از نرم افزار مخصوص شرکت Ilumi که برای هر دو سیستم عامل IOS و نیز Android منتشر شده می توان آنها را روشن و یا خاموش کرد ، می توان تنها تعداد محدودی از آنها را روشن کرد ، می توان رنگ آنها را تغییر داد و …. اینترنت اشیاء یکی از داغ ترین مباحث فناوری می باشد و هدف از این فناوری ساخت خانه ای است ( و یا یک شهر) که بتواند بدون نیاز به انسان کارهای خود را انجام دهد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.