هواوی میخواهد راه صفحه نمایش منحنی سامسونگ را ادامه دهد

0
هواوی میخواهد راه صفحه نمایش منحنی سامسونگ را ادامه دهد
هواوی میخواهد راه صفحه نمایش منحنی سامسونگ را ادامه دهد

هواوی می خواهد راه سامسونگ را در تولید صفحه نمایش های منحنی شکل ادامه دهد . در ادامه به بررسی این خبر خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

صفحه نمایش منحنی سامسونگ مسیری برای ادامه راه هواوی

سامسونگ برای اولین بار طراحی صفحه نمایش منحنی را وارد بازار تلفن های هوشمند کرد و این موضوعی بود که دیگر شرکت ها هم ترقیب شدند تا به نوعی راه صفحه نمایش منحنی سامسونگ را ادامه دهند. در حال حاضر برخی از اخبار ادعا میکنند که هواوی قصد دارد تا با ارائه صفحه نمایش منحنی QHD AMOLED دنباله رو سامسونگ شود.

سامسونگ برای نخستین بار چنین صفحه نمایشی را در گوشی نوت اج ارائه کرد اما پس از این گوشی مسیرش را با گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۶ اج پلاس ادامه داد در هر صورت هواوی به نظر میرسد که قصد دارد صفحه نمایشی منحنی همانند این گوشی ها تولید کند.

این گمانه زنی از یکی از شبکه های اجتماعی چینی آغاز شده است همچنین جزئیات بیشتری هم منتشر شده اند ، گفته شده است رزولوشن صفحه نمایش آن ۲K برابر با ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل است همچنین دیگر ارقام منتشر شده نشان میدهند که هواوی سفارش تولید ۳ میلیون پنل در ماه را ارائه نموده است. با این گفته ها و گمانه زنی ها به نظر میرسد که هواوی قدم محکمی به سوی صفحه نمایش منحنی برداشته و قصد دارد که عرصه را برای گوشی های منحنی سامسونگ تنگ کند.

همانطور که گفتیم هنوز این موضوع درحد شایعه است و جزئیات دقیقی از آن منتشر نشده است به علاوه تا کنون حرفی راجب اندازه ی این صفحه نمایش گفته نشده است. هواوی چندی قبل پرچمدار جدید خود را در ایفا ۲۰۱۵ معرفی کرد که صفحه نمایش AMOLED با رزولوشن فول اچ دی داشت اگر این شایعات حقیت داشته باشند ، اولین محصول هواوی خواهد بود که صفحه نمایش QHD Super AMOLED در آن به کار برده شده است.

منبع : gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.