هواوی ۴۸.۲ میلیون دستگاه فروخت و به سومین سازنده ی بزرگ تلفن همراه در جهان تبدیل شد

0
هواوی 48.2 میلیون دستگاه فروخت و به سومین سازنده ی بزرگ تلفن همراه در جهان تبدیل شد

این روز ها تنها در مورد رشد شرکت های چینی نوشته و شنیده میشود. در حال حاضر از کل شرکت های بزرگ تلفن سازی هفت تن از آنها از کشور چین میباشند ( تنها استثناء ها اپل از ایالات متحده و سامسونگ و ال جی از کره هستند) گزارشات مالی از این شرکت های چینی نشان میدهد که این شرکت ها در حال مستحکم تر کردن مواضع خود هستند.

هواوی ۴۸.۲ میلیون دستگاه فروخت و به سومین سازنده ی بزرگ تلفن همراه در جهان تبدیل شد

به ویژه هواوی ، اعلام کرده است که ۴۸.۲ میلیون دستگاه در نیمه ی اول سال ۲۰۱۵ در سطح جهان فروخته است . که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۷% افزایش درآمد فروش را تجربه کرده است. که این مقدار فروش منجر به درآمد ۲۸.۳ میلیارد دلاری (۱۷۵.۹ یوان ) که به تومان تقریبا ۸۳۶ میلیارد میشود. در حالی که هنوز پیش بینی میزان فروش از  Lenovo به آن اضافه نشده است. این رقم به Huawei این اجازه را می دهد تا برای عنوان سومین سازنده ی تلفن در جهان رقابت کند.

علاوه بر این ، Huawei اشاره میکند که بیش از ۱۰ میلیون دستگاه در ماه های مه و ژوئن به فروش میرسد . این بدان معنی است که شتاب فروش محصولات هواوی در سراسر جهان روز افزون است.

سال گذشته Huawei هدف فروش ۸۰ میلیون دستگاه را داشت که با کمی سقوط توانست به ۷۵ میلیون دستگاه دستیابد . اما در این سال بیش تر از برنامه های خود فروش خواهد کرد و به ۱۰۰ میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۵ دست پیدا خواهد کرد.

انتظار میرود که هواوی در آغاز ماه سپتامبر  پرچمدار جدید خود هواوی میت ۸ در نمایشگاه IFA معرفی کند . پیش بینی میشود که این محصول صفحه نمایش ۶ اینچی و از فلز ساخته شده باشد. در حال حاضر نسل قبلی این محصول میت ۷ بسیار محبوب بوده است. لازم به ذکر است که گوشی مقرون به صرفه هواوی ۴A که به تازگی هم معرفی شده است در این آمار فروش چندان بی تاثیر هم نبوده و به نظر میرسد که با استقبال خوبی مواجه شده باشد.

نظر شما راجب این شرکت چینی و محصولاتش چیست؟

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.