اطلاعات بیشتری از نکسوس ۶P هواوی منتشر شد

0
huawei nexus

روز گذشته گوگل دعوتنامه ای رسمی برای کنفرانس خود در روز هفت مهر برای ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه ارسال نمود و با این عمل زمان دقیق و رسمی این کنفرانس مشخص شد. اما در حال حاضر اطلاعات جدید از نکسوس ۶P هواوی که مشخص شد که در نسخه های ۳۲ ، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد.

هواوی نکسوس

نکسوس ۶P به دنیای تکنولوژی پا می گذارد

گزارشاتی که به تازگی منتشر شده اند ، نشان دادند که نکسوس ۶P هواوی اولین گوشی نکسوس است که به حافظه داخلی به اندازه ی ۱۲۸ گیگابایت مجهز شده است.

با این عمل و مشخص شدن نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی کاملا طبیعی به نظر میرسد که گوگل در هیچ یک از نکسوس های جدید خود قابلیت افزایش حافظه با کارت مایکرو اس دی را قرار ندهد. در مور گوشی دیگر ، نکسوس ۵X نیز گفته شده که در دو نسخه ی ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی در دسترس خواهد بود و به نظر میرسد که قیمت کمتری نسبت به نکسوس هواوی داشته باشد.

هنوز جزئیات بیشتری مشخص نشده است ، در واقع تنها موضوعی که راجب به نکسوس های جدید فاش نشده قیمت گذاری آن میباشد جزئیاتی هم راجب به اختلاف قیمت نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی و دیگر نسخه ها در دسترس نمیباشد.

در هفته گذشته هم اطلاعاتی از این گوشی هوشمند جدید گوگل در دنیای اینترنت منتشر شد اما هنوز خبر تایید شده ای از منابع رسمی وجود ندارد ، شما می توانید اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند را در خبر نکسوس هواوی ، نکسوس ۶P نام خواهد داشت مشاهده نمایید.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.