هواوی Mate 8 در ۱۱ شهریور در برلین پرده برداری میشود؟

0
هواوی Mate 8 در 11 شهریور در برلین پرده برداری میشود؟

تیزر نوشته شده توسط هواوی به فهرستی در ۲ سپتامبر ( ۱۱ شهریور) اشاره میکند به عنوان تاریخی که ” پرچمدار پرچمداران عرضه خواهد شد” با توجه به کسانی که دانش کافی را در این مورد داشته اند، منظور هواوی از این حرف هواوی Mate 8 میباشد. این رویداد در اوایل ماه سپتامبر در برلین به وقوع خواهد پیوست. این همه علاقه که نسبت به هواوی Mate 8 وجود دارد این است که هواوی دو گوشی نکسوس گوگل را هم خواهد ساخت و به این دلیل برخی معتقدند که مشخصات و طراحی که در Mate 8 وجود دارد در نکسوس ها هم کم و بیش وجود خواهد داشت.

هواوی  Mate 8 در ۱۱ شهریور در برلین پرده برداری میشود؟

صفحه نمایش گوشی جدید هواوی Mate 8 شایعه است که اندازه ی بزرگ ۶ اینچ داشته باشد و همچنین این فبلت صفحه نمایشی بارزولوشن ۱۴۴۰ QHD 2560 x از دیگر ویژگی های آن میباشد.این اندازه ی رزولوشن در حالی اتفاق افتاده که هواوی عقیده داشته است که یک صفحه نمایش ۱۰۸۰ FHD 1920 x برای کاربران گوشی هوشمند کافی است و در نظر داشته باشید که گوشی هواوی P8max با صفحه نمایش ۶.۸ اینچی است رزولوشن آن ۱۰۸۰p بود. اما قطعا گوگل چنین رزولوشنی را برای نکسوس های خودش قبول نمیکند و حتما یک صفحه نمایش QHD برای نکسوس هایش میخواهد . پس با این حالات تنها دلیلی که هواوی در Mate 8 از صفحه نمایش QHD استفاده کرده است این است که آزمونی میباشد تا نکسوس هایی که برای گوگل خواهد ساخت بی نقص باشند.

همچنین هواوی Mate 8 اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که با پردازنده ی Kirin 950 SoC ساخته شده است. صحبت ها همچنین در مورد حافظه هایش چنین است که دارای یک رم ۳ گیگاباتی و حافظه داخلی ۳۲ گیگبایت میباشد. اما نوع دیگر میتواند ۴ گیگابایت رم داشته باشد و ۶۴ گیگابایت هم حافظه داخلی وجود داشته باشد. این گوشی قابلیت ارائه ی دو سیم کارت همزمان را نیز داراست.یک سنسور اثر انگشت هم باید در آن وجود داشته باشد ، دوربین عقب آن ۲۰.۷ مگاپیکسلی و دوربین جلوی آن هم ۸ مگاپیکسلی است تا کار عکس گرفتن را به خوبی انجام دهد. با توجه به گزارش ها چون هواوی  Mate 7 ظرفیت باتری عظیم ۴۱۰۰ میلی آمپری داشت در Mate 8 هم ظرفیت کمتر از آن انتظار نمیرود.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.